تبلیغات

تبلیغات

نسخه ی جدید آندورید گوشی های گوگل

نسخه ی جدید آندورید گوشی های گوگل

باز هم گوگل شگفتی خلق می کند.

بعد از اولین باری که با ایفون اپل کار کردم دیگر هیچ گوشی ای را در حد رقابت با این محصول نم یدیدم. گاه انقدر شیفته ی این محصول می شدم که می خواستم همین فردا بروم و یکی از آن را تهیه کنم. ولی باید با کمال صداقت بگویم حالا دیگر نمی توان با قدم هایی قرص و محکم یک ایفون بخرم شاید بپرسید چرا؟

دلیلش را می توانید در آندورید یا لینوکس n900 نوکیا بیابید، با این همه با اجازه ی شما من N900 را کنار میگذارم چون فعلا تازه کار بوده و خیلی زود هست که با غولی مثل ایفون با ان همه نرم افزار وارد جنگ شود.

نسخه ی جدید آندورید گوشی های گوگل

ولی آندورید چه؟ ایا می تواندی حرفی برای گفتن داشته باشد؟ قطعا جواب بله خواهد بود و چرایش را میتوانید در نسخه ی جدید آندورید یعنی Froyo جست وجو کنید.

Froyo چیست؟

فرویو نام اخرین نسخه ی آندورید است و توسط کمپانی گوگل جدیدا معرفی شده است.

اما برخی از مهمترین ویژگی های آن:

– پشتیبانی از اشتراک اینترنت از طریق USB و استفاده به عنوان هات اسپات

یعنی شما با موبایل خود یک مودم وایرلس خواهید داشت و می توانید سایر دستگاه های خود را به موبایل و صل کرده ( از طریق وای فای ) و به ان ها اینترنت بدهید یا یک شبکه بی بیسیم ایجاد کنید.

– سرعت

اَندروید ۲٫۲ تا پنج برابر سریعتر از اَندروید ۲٫۱ است. فرویو این سرعت را مدیون استفاده از کامپایلر just‪-‬in‪-‬time است که در آن استفاده شده. همچنین گوگل ادعا کرده فرویو سریعترین مرورگر موبایلی جهان را دارد.

نسخه ی جدید آندورید گوشی های گوگل

گوگل اعلام کرده تمامی گوشی های Nexus One قابلیت استفاده از نسخه ی جدید را دارن و بقیه ی گوشی ها هم به زودی این قابلیت را خواهند داشت.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات