تبلیغات

تبلیغات

سیاه‌نمایی TVآلمان علیه اسلام

مجموعه : مجله خبری
سیاه‌نمایی TVآلمان علیه اسلام
به گزارش مانیتورینگ فارس به نقل از شبكه العالم، شبكه تلویزیونی "ای آر دی " آلمان در راستای طرح‌های اسلام ستیزانه غرب علیه مسلمان اقدام به پخش مجموعه برنامه به اصطلاح مستند كرده كه در آن ضمن سیاه نمایی آداب و رسوم مسلمانان سعی در مخدوش كردن چهره اسلام كرده است.
شبكه العالم اعلام كرد كه نویسندگان این برنامه تلویزیونی " هنریك برودر " سیاستمدار لهستانی الاصل مقیم آلمان و "حامد عبدالصمد " كارشناس مسائل سیاسی مصری الاصل مقیم آلمان هستند.
این شبكه با اشاره به سوابق اسلام ستیزانه برودر در دفاع از كاریكاتورهای موهن روزنامه‌های دانماركی درباره رسول مكرم اسلام(ص)، تاكید كرد: حامد عبدالصمد نیز اخیرا كتابی با عنوان "سقوط جهان اسلام " به چاپ رسانده است.
این درحالی است كه پیش از این شبكه دویچه وله نیز برنامه‌ای موهن و ضد اسلامی در انتقاد از حجاب زنان مسلمان پخش كرده و حضور مسلمانان در این كشور را مورد انتقاد قرار داده بود.
به عقیده كارشناسان پخش برنامه‌های‌ ضداسلامی از شبكه‌های تلویزیونی آلمان، سخنان اخیر سیاستمداران آلمانی از جمله "هورست زیهوفر " رئیس حزب سوسیال مسیحی مبنی بر ممنوعیت مهاجرت مسلمانان به آلمان و انتشار كتابی از "تیلو سارازین " از حزب سوسیال دموكرات تلاشی سازمان یافته برای تشدید روند اسلام‌ستیزی در آلمان است.
روند رو به گسترش اسلام و گرایش جوانان اروپایی به دین مبین اسلام به ویژه در آلمان موجب نگرانی سران این كشور غربی از گسترش موج اسلامگرایی شده است.
 

تبلیغات