تبلیغات

تبلیغات

پرداخت وام ازدواج 5 میلیونی بزودی!

مجموعه : مجله خبری
پرداخت وام ازدواج 5 میلیونی بزودی!

رئیس سازمان ملی جوانان از افزایش وام‌ 4 میلیونی ازدواج به 5 میلیون تومان در سه ماه آینده خبر داد و گفت: این وام پیشتر500 هزار تومان بوده است و در حال حاضر با افزایش آن به 5 میلیون‌ تومان، اعتبار این وام‌ها به 4 هزار میلیارد تومان در سال می‌رسد.

مهرداد بذرپاش در همایش تجلیل از فعالان عرصه ازدواج سازمان بهزیستی كه امروز در تالار ایوان شمس برگزار شد، با اشاره به اینكه پیك جمعیت جوان در آستانه ازدواج تا سال 1392 نیاز به خدمات رفاهی، اجتماعی، علمی، فرهنگی و مشاوره‌ای دارد، اظهار داشت: امسال تقاضای ازدواج جوانان در آستانه ازدواج در بالاترین سطح خود قرار دارد كه نیازمند عزم جدی دولت، دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد است.

 

پرداخت وام ازدواج 5 میلیونی بزودی!

 

وی از ساماندهی نظام مشاوره‌ای در كشور و توسعه مراكز مشاوره‌ای به‌ویژه سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: تلاش شده است تا برنامه‌های مشاوره‌ای برای تحكیم و انسجام خانواده‌ها در بالاترین حد خود انجام شود.

رئیس سازمان ملی جوانان، ارائه خدمات در بخش مسكن را از جمله برنامه‌های دولت برای جوانان عنوان كرد.

وی، فعالیت رسانه‌ای برای ترویج امر ازدواج و تحكیم بنیان خانواده را از برنامه‌های دیگر دولت دانست و افزود: برای تولید فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها و تقویت رسانه‌های مكتوب در امر ازدواج، یارانه‌های خاصی در نظر گرفته شده است كه به صدا و سیما، وزارت ارشاد و رسانه‌های مكتوب اختصاص خواهد یافت.

بذرپاش از توافق با وزارت علوم در گسترش تسهیلاتی نظیر وام‌های دانشجویی، امكانات خوابگاهی، ‌خدمات فرهنگی و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف برای دانشجویان خبر داد و گفت: فرهنگ ازدواج آسان و به‌هنگام دانشجویی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینكه مددكاران و فعالان در عرصه ازدواج، نقش مهم و معنوی در ازدواج افراد معلول ایفا می‌كنند، بیان داشت: دولت آماده ارائه خدمات و امكانات لازم برای ترویج ازدواج جامعه هدف بهزیستی است.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات