تبلیغات

تبلیغات

مارادونا برای دیدار بارئیس جمهور به ایران می آید

مجموعه : مجله خبری
مهر: رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به سفر مارادونا به ایران گفت: مارادونا فقط به دلیل علاقه به رئیس جمهور کشورمان و مردم به ایران سفر می کند.

علی کفاشیان در خصوص سفر مارادونا به ایران بیان داشت: مارادونا در گذشته یک بار اظهار علاقه کرده بود که به ایران بیاید اما بعد از آن سرمربی تیم ملی آرژانتین شد و نتوانست به ایران سفر کند اما مجددا در روزهای اخیر ابراز علاقه کرده است که به ایران سفر کند.

کفاشیان در ادامه افزود: فدراسیون فوتبال در حال آماده کردن مقدمات سفر مارادونا به ایران و تعیین زمان این سفر است که بعد از مشخص شدن زمان سفر آن را اعلام خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: مارادونا به دلیل علاقه ای که به کشور ایران و رئیس جمهور کشورمان دارد می خواهد به ایران سفر کند و پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی به مارادونا داده نمی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مارادونا فقط به دلیل دیدن مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران و علاقه مندی به آقای احمدی نژاد و مردم ایران به کشورمان سفر می کند و هدف او از این سفر مربیگری در ایران نیست.

کفاشیان در خصوص وضعیت سرمربیگری تیم ملی بعد از جام ملتهای آسیا گفت: فدراسیون فوتبال بعد از جام ملتها گزینه های مختلفی را برای سرمربیگری تیم ملی بررسی می کند.

وی افزود: با وجود اینکه افشین قطبی اعلام کرده بعد از جام ملتها از سرمربیگری تیم ملی کنار می رود اما اگر تیم ملی در جام ملتهای آسیا نتایج خوبی را به دست آورد قطبی همچنان شانس سرمربیگری تیم ملی را دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد پیروزی پرگل تیم ملی امید در نخستین دیدارش در بازیهای آسیایی گوانجو، بیان داشت: اگر هدف تیم ملی امید قهرمانی در این بازیها است باید به راحتی در این دیدارها به پیروزی برسد و امیدوارم در دیدارهای آینده هم تیم ملی امید با قدرت بازی کند تا به قهرمانی این مسابقات دست یابد.

 

تبلیغات