تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

معرفی چند وب ‌سایت مفید و کاربردی

مجموعه : دنیای آنلاین
معرفی چند وب ‌سایت مفید و کاربردی

اشاره:

 
معرفی تعدادی وب‌سایت دیدنی در زمینه های گوناگون مانند منوهای فلش، ظاهر وب سایت، متون گرافیكی،‌ بنرها، بانك فونت، ابزارهای Mac و PC، واحدهای ارزی و …

http://flashvortex.com

معرفی چند وب ‌سایت مفید و کاربردی

این سایت دامنه گسترده‌ای از منوها و كلیدهای قابل سفارشی‌سازی فلش را در اختیار شما قرار می‌دهد تا ظاهر سایت وب خود را كمی حرفه‌ای‌تر كنید. البته نسخه‌های رایگان كمی محدودتر هستند و شما نمی‌توانید تمام گزینه‌های موجود مانند سرعت انیمیشن و بعضی از رنگ‌ها را در آن‌ها تغییر دهید.

این سایت نمونه‌های از پیش آماده شده‌ای در دسته‌بندی‌های گوناگون مانند منوها، متن‌های گرافیكی، بنرها، كلیدها و ساعت‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد كه هر دسته‌بندی شامل تعداد زیادی زیرمجموعه است. با انتخاب هر گزینه، به صفحه‌ای هدایت خواهید شد كه امكان ویرایش مؤلفه‌های مختلف گزینه مورد نظر را در اختیار شما قرار می‌دهد. حتی اگر به‌خاطر محدودیت گزینه‌های رایگان نتوانید از تمام امكانات این سایت استفاده كنید، بررسی نمونه‌های مختلفی كه در آن ارایه شده‌اند می‌تواند ایده‌های تازه‌ای را برای شما به همراه داشته باشد.

http://Dafont.com

معرفی چند وب ‌سایت مفید و کاربردی

این سایت یك بانك عظیم از جذاب‌ترین فونت‌هایی به‌شمار می‌آید كه تاكنون دیده‌اید. شما می‌توانید هزاران فونت را در Dafont پیدا كنید كه تمام آن‌ها توسط كاربران مختلف این سایت در سراسر جهان آپلود شده‌اند. گردش در گوشه ‌و ‌كنار این سایت و یافتن فونت مورد نظرتان كاملاً ساده و آسان است. برای این منظور كافی است فونت‌ها را بر اساس دسته‌بندی‌هایی كه در بالای هر صفحه فهرست شده‌اند بررس كرده و یا فونت مورد نظر خود را بر اساس نام آن جست‌وجو كنید. اكثر فونت‌های قابل بارگذاری بر روی این سایت، با هر دو نوع سیستم‌های PC و Mac سازگار هستند. خبر بهتر این‌كه فونت‌های موجود كاملاً رایگان هستند. در بخش Tools این سایت، ابزارهای نرم‌افزاری متنوعی در رابطه با استفاده از فونت‌ها ارائه شده‌اند كه می‌توانید بعضی از آن‌ها را به‌طور رایگان دانلود كرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

www.timeanddate.com

معرفی چند وب ‌سایت مفید و کاربردی

آیا می‌خواهید بدانید كه همین حالا در یك شهر خاص در یك نقطه دیگر از جهان دقیقاً ساعت چند است؟ آیا تا كنون نیاز پیدا كرده‌اید كه مناطق زمانی را به یكدگیر تبدیل كنید؟ آیا می‌‌خواهید زمان دقیق طلوع و غروب خورشید را در یك شهر خاص بدانید؟ شما می‌توانید تمام نیازهای زمانی خود را در timeanddate.com برطرف كنید.

این سایت به شما امكان می‌دهد كه زمان جاری را در شهرهای مختلف جهان مشاهده كرده و حتی یك ساعت رایگان برای سایت خود داشته باشید. در عین حال، یك ماشین حساب منطقه زمانی در اختیار شما قرار دارد كه با استفاده از آن می‌توانید تبدیل‌های مابین مناطق زمانی و برنامه‌ریزی قرارهای خود را انجام دهید. این سایت ابزارهای متنوع دیگری را در اختیار شما قرار می‌دهد كه به‌طور حتم ارزش بررسی را دارند.

 

www.Xe.com

معرفی چند وب ‌سایت مفید و کاربردی

به زبان ساده، Xe.com بهترین سایت تبدیل واحدهای ارزی است كه ما تاكنون دیده‌ایم. البته شاید یكی از مهم‌ترین دلایل برای چنین قضاوتی این باشد كه وقتی شما برای اولین بار با این سایت برخورد می‌كنید دیگر دلیلی برای جست‌وجو به دنبال یك نمونه دیگر برای انجام همین كار نخواهید داشت. Xe.com یك سایت كامل است كه تمام واحدهای پول را در بر می‌گیرد و نرخ تبادل آن‌ها را هر دقیقه نوسازی می‌كند. شما در هر نقطه‌ای كه به اینترنت دسترسی داشته باشید می‌توانید تمام تبدیل‌های واحدهای پولی خود را با این سایت انجام دهید و با استفاده از آن واقعاً به هیچ ابزار دیگری نیاز نخواهید داشت.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات