تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

دستور ایست پلیس‌های قلابی به اتومبیل سیاسی

مجموعه : مجله خبری
3 پلیس تقلبی در جاده قدیم قم به سرنشین خودروی سیاسی دستور ایست دادند و کیف دبیر اول سفارت ایران در ارمنستان را دزدیدند.

سرگرد امیری، رئیس کلانتری 172 عبدالعظیم‌حسنی(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: مردی با مراجعه به کلانتری 172 در 20 خرداد‌ماه سال‌جاری با معرفی خود به عنوان دبیر اول سفارت ایران در کشور ارمنستان عنوان کرد که قصد رفتن به بهشت‌زهرا (س) را داشته که 3 تن با خودروی پراید سفید رنگ، خودروی وی را که دارای پلاک سیاسی بوده، متوقف و خود را مامور معرفی کردند. وی افزود: بنابر اظهارات مالباخته 3 پلیس قلابی کیف وی که حاوی چند جلد پاسپورت سیاسی، تعدادی مدارک شخصی، 500 یورو، 45 دلار و حدود 30 هزار درام ارمنستان و یک دسته چک بود را گرفته و بلافاصله متواری شدند.

سرگرد امیری خاطرنشان کرد: پلیس رسیدگی به این موضوع را در دستورکار خود قرار داد و با اعلام این خبر به واحدهای گشت کلانتری و اجرای طرح مهار، یکی از واحدهای گشتی‌ این خودروی پراید را مشاهده و شناسایی کرد و دستور ایست به خودرو داده شد اما سرنشینان خودرو اعتنایی به دستورتوقف نکردند.

رئیس کلانتری 172 ادامه داد: ماموران پلیس در یک عملیات تعقیب و گریز خودرو را در محدوده شهرری متوقف و 3 سرنشین آن‌را دستگیر کردند.

وی گفت: پس از انتقال متهمان به نام‌های «مسعود» 36 ساله، «حسن» 31 ساله و «محمد» 28 ساله، آنها به 10 زورگیری دیگر اعتراف کردند و یک بی‌سیم تقلبی، یک کارت شناسایی جعلی و 400 هزار تومان وجه نقد به همراه 4 گوشی تلفن همراه، همچنین یک چاقو از این افراد کشف و ضبط شد.

سرگرد امیری با اشاره به اینکه همه اموال دبیر اول سفارت ایرن کشف و به وی بازگردانده شد، خاطرنشان کرد: با انجام بررسی‌های ویژه، پرونده به همراه متهمان به پلیس آگاهی تهران ارجاع داده شده است.

 

تبلیغات