تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

دستگیری سارقان ساختمان‌ها

مجموعه : مجله خبری
دستگیری سارقان ساختمان‌ها
فرادی كه اقدام به سرقت منازل و ساختمان‌های نیمه كاره در شهرستان اردبیل می‌كردند ، توسط كارآگاهان پلیس آگاهی این استان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عالیزاده ـ رییس پلیس آگاهی استان اردبیل ـ در توضیح این خبر، گفت: در پی شكایات متعدد شهروندان اردبیلی مبنی بر سرقت از ساختمان‌های نیمه كاره بلافاصله اكیپی از كارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فعالیت خود را آغاز كردند.

كارآگاهان با انجام تحقیقات و بررسی صحنه‌های جرم و تطبیق آن‌ها با شیوه و شگرد سارقان به دو سارق سابقه دار و حرفه‌ای به نام‌های «ناصر ـ م» و «ناصر ـ د» مظنون، لذا با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از اطلاعات مردمی محل اختفای متهمان شناسایی و طی یك عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

عالیزاده تصریح كرد: در بازجویی‌های انجام شده متهمان علیرغم انكار‌های اولیه، با توجه به شواهد و مستندات موجود به بزه خویش اعتراف و گفتند با این شیوه و شگرد طی ده‌ها فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه كاره و منزل اقرار و اموال سرقتی را به مالخری به هویت معلوم می‌فروختیم.

در نهایت پس از بازسازی كلیه صحنه‌های سرقت، متهمان به همراه پرونده‌ به دادسرا معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند و همچنین تلاش جهت دستگیری مالخران با جدیت ادامه دارد.

تبلیغات