تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

بنزین آزاد 700 تومانی تایید یا تکذیب !!!

مجموعه : مجله خبری
عصرایران –  وزیر امور اقتصادی و دارایی از بنزین 700 تومانی همراه با اجرای قانون هدفمند كردن یارانه ها خبر داد.

روزنامه کیهان در شماره امروز خود نوشته: دكتر حسینی كه همزمان با دور سوم سفرهای استانی هیئت دولت به مازندران، به تنكابن رفته بود، با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان افزود: علی رغم برخورداری از منابع و سرمایه های خدادادی گوناگون، متاسفانه در استفاده و مصرف آنها تاكنون از اصول مصرف غلط و آدرس غلط پیروی شده است كه همین رویه باعث هدر رفت سرمایه های ملی شده است.

وی با بیان اینكه هم اكنون 90 هزار میلیارد تومان صرف تامین سوخت فسیلی می شود، افزود: اگر بتوانیم با اجرای طرح هدفمندی به موفقیت مورد نظر دست یابیم، دیگر مشكل فاصله طبقاتی، دغدغه بیكاری جوانان و مشكل سرمایه گذاری در حوزه تولید را در آینده این كشور نخواهیم داشت.

حسینی قیمت بنزین را با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها 700تومان اعلام كرد و افزود: منابع كشور متعلق به مردم است و دولت وظیفه دارد آنها را در راه درست و اصولی هزینه كند.

وزارت اقتصاد: خبر کیهان تکذیب می شود

در همین حال ، روابط عمومی وزارت امور اقتصادی ودارایی خبر اعلام شده روزنامه کیهان به نقل از وزیر اقتصاد مبنی بر تعیین قیمت 700 تومانی بنزین را همزمان با اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها تکذیب کرد.

بنابراین اعلام خبر تعیین قیمت بنزین 700تومانی ازسوی خبرنگار کیهان ناشی از برداشت ناصحیح از سخنان وزیر اقتصاد بوده است که صحت نداشته و تکذیب می شود.

 

تبلیغات