تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

کشتن انسان فقط برای تفریح (سربازان آرمیکایی )

مجموعه : مجله خبری
کشتن انسان فقط برای تفریح (سربازان آرمیکایی )
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یك نظامی آمریكا روز گذشته در جریان نخستین دادگاه رسیدگی به جرائم نظامی اعتراف كرد كه برای سرگرم كردن خود و تفریح به سوی غیرنظامیان افغان تیراندازی می‌كرده و آنها به قتل می‌رسانده است.
"رابرت استوان " افسر 25 ساله ارتش آمریكا در جریان اعترافات خود اعلام كرد كه در ماه مارس گذشته برای سرگرم كردن خود به سوی عده‌ای از غیرنظامیان افغان شلیك كرده و آنها را به قتل رسانده است.
این افسر آمریكا همچنین اعتراف كرد با آگاهی كامل به اینكه این افغان‌ها دشمن نیستند و غیرنظامی هستند به طور مستقیم به آنها تیراندازی می‌كرد و انها را به قتل می‌رسانده است.
استوان كه علاوه بر اتهام آدم‌كشی به مالكیت غیرقانونی یك نارنجك نیز محكوم است در بخشی دیگر ار اعترافات خود نیز اعلام كرد كه "كالوین گیبس " گروهبان مافوقش در سال 2009 این نارنجك را به وی داده است.
بر اساس این گزارش، ده‌ها نفر از نظامیان آمریكایی با اتهامات بزرگی چون كشتار غیرنظامیان افغان روبرو هستند.
همچنین اسناد منتشر شده پیشین ارتش آمریكا نشان می‌دهد كه 12 نظامی این كشور غیرنظامیان افغان را برای سرگرمی خود كشته، جنازه آنها را قطعه‌قطعه می‌كردند و انگشتان آنها را به‌عنوان یادگاری نزد خود نگاه می‌داشته و از قربانیان عكس می‌گرفتند.
 

تبلیغات