تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

کشف دلیل اصلی باخت پرسپولیس توسط معاون عمرانی+عکس

مجموعه : اخبار ورزشی
کشف دلیل اصلی باخت پرسپولیس توسط معاون عمرانی+عکس
پس از باخت سنگین یاران علی دایی مقابل امیر قلعه نویی، و گمانه زنی های متعدد درباره شکست 4 بر یک تیم پیروزی، معاون عمرانی! استاندار تهران در اظهاراتی، علت باخت تیم محبوب تهرانی را اعلام کرد.

به گزارش «تابناک اجتماعی»، در گفتگو با سرویس اجتماعی یک خبرگزاری، با اشاره به اینكه مسابقه فوتبال پرسپولیس و سپاهان برخلاف مصوبات كارگروه اضطراری آلودگی هوای استان تهران برگزار شده بود، گفت: دلیل باخت پرسپولیس آلودگی‌ هوای استان تهران است.

محمدرضا محمودی اظهار داشت: در كارگروه آلودگی هوای استان تهران مصوب شد تمرینات و مسابقات ورزشی برگزار نشود اما تیم‌ها به دلیل نیمه خصوصی بودن، اقدام به برگزاری مسابقات كردند.

کشف دلیل اصلی باخت پرسپولیس توسط معاون عمرانی+عکس
وی در خصوص دلیل باخت تیم پرسپولیس گفت: تیم تهرانی چون هوای آلوده تنفس كرده بود نتوانست مقابل تیم اصفهانی كه هوای سالم تنفس كرده است، پیروز شود.

معاون عمرانی استاندار تهران بیان داشت: در این خصوص مدیر كل تربیت بدنی استان تهران باید جوابگو باشد چرا كه پیشنهاد لغو مسابقات از سوی ایشان مطرح شده است.

در این باره باید گفت، معاون عمرانی استانداری تهران که گویا در حوزه های دیگر نیز از تخصص کافی برخوردار است اعلام نکرده چرا وی، استانداری تهران، سازمان محیط زیست، سازمان تربیت بدنی تهران، سازمان لیگ و غیره … مانع انجام بازی نشده اند و گذاشته اند این مسابقه فوتبال انجام پذیرد.

گفتنی است، این اظهارات معاون عمرانی استانداری تهران درباره تنفس هوای آلوده توسط بازیکنان تیم پیروزی در حالی مطرح شده است که هوای شهر تیم میهمان یعنی اصفهان نیز از آلودگی شدید برخوردار بوده و حتی این آلودگی به حدی بوده که چهارشنبه و پنج شنبه نیز در این شهر تعطیل رسمی اعلام شده است که این اثبات می کند که بازیکنان تیم اصفهانی نیز از هوای آلوده تنفس کرده اند!

 

بهترین اخبار ورزشی

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات