تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

آخرین اخبار ورزشی

مجموعه : اخبار ورزشی
آخرین اخبار ورزشی
دکتر محمود احمدی نژاد عصر امروز (پنجشنبه) در دیدار ورزشکاران معلول و جانباز اعزامی به مسابقات پارالمپیک آسیایی گوانگژو اظهار داشت: ورزش آمیزه ای از هوشمندی، هنر، توانمندی و تفکر است که توسط انسانی با توانمندی خدادادی به زیبایی به نمایش گذاشته می شود و این نماد خودباوری یک ملت است که می توان در چهره ورزشکاران دید.
رئیس جمهور با بیان اینکه ورزش به معیار توانمندی های یک ملت تبدیل شده است گفت: امروز دیگر ورزش یک حرکت فردی و محدود در جغرافیای خاصی نیست بلکه به عنوان یک فعالیت گسترده فرهنگی شناخته می شود.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد عصر امروز (پنجشنبه) در دیدار ورزشکاران معلول و جانباز اعزامی به مسابقات پارالمپیک آسیایی گوانگژو اظهار داشت: ورزش آمیزه ای از هوشمندی، هنر، توانمندی و تفکر است که توسط انسانی با توانمندی خدادادی به زیبایی به نمایش گذاشته می شود و این نماد خودباوری یک ملت است که می توان در چهره ورزشکاران دید.
 

رئیس جمهور با بیان اینکه جوانان ایرانی با هوشمندی و توانمندی در عرصه های مختلف به خصوص ورزش حضور فعال دارند، گفت: امروز نماد خودباوری ملت ایران را می توان در چهره ورزشکاران مشاهده کرد دکتر احمدی نژاد با قدردانی از افتخار آفرینی جوانان در مسابقات پارالمپیک سال گذشته گفت: درخشش جوانان در این مسابقات موفقیتی بزرگ برای جامعه ورزشی و ملت ایران بود.
 

دکتر احمدی نژاد با اشاره به اقدامات ناشایست برخی کشورها برای کسب مدال، با تاکید بر اینکه مسوولین اعزامی کشورمان به مسابقات نباید ورزشکاران را برای کسب مدال تحت هیچگونه فشاری قرار دهند، گفت: همه جوانان کشورمان به دنبال برافراشته شدن پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران در بالاترین قله های جهانی هستند.
رئیس جمهور ادامه داد: تک تک شما ورزشکاران بدانید که از نظر ملت ایران قهرمان هستید.
 

دکتر احمدی نژاد در ادامه سخنان خود ضمن تشکر از رییس سازمان تربیت بدنی ، رییس کمیته المپیک و مسوولین فدارسیون های ورزشی گفت: امروز جامعه ورزشی ما یک هدف بیشتر ندارد و آن عزت ملت ایران است چرا که ملت ایران خود به الگوی فرهنگ تبدیل شده است و امروز ایران پرچمدار عدالت و خداپرستی شناخته می شود.
 

دکتر احمدی نژاد ادامه داد: قهرمانی ورزشکاران کشورمان، باور توانستن را در ملت ایران ایجاد می کند و ملتی که خود را باور کرد می تواند قله های پیشرفت را در اختیار بگیرد .
کاروان ورزشی جانبازان و معلولین کشورمان پنجشنبه هفته آینده عازم مسابقات پارالمپیک آسیایی گوانگژو خواهند بود.
 

پیش از سخنان رئیس جمهور رییس فدراسیون جانبازان و معلولین گزارشی از عملکرد این فدراسیون جهت حضور در مسابقات بین المللی به دکتر محمود احمدی نژاد و حاضرین ارائه کرد.

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات