تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

شریفی نیا کاندیدای ریاست جمهوری می شود+ عکس

مجموعه : مجله خبری
شریفی نیا کاندیدای ریاست جمهوری می شود+ عکس

نصب تصاویر و بنر های متعدد کاندیداتوری محمد رضا شریفی نیا و رضا رویگری در سر در وردوی تونل رسالت که برای فیلمبرداری نصب شده بود سبب کنجکاوی مردم و ترافیک خودورهای در حال تردد از این محدوده شد.

در گوشه این تونل نیز مردم که بنر ها و اقلام تبلیغاتی کاندیداهای آبی و قرمز را در دست داشتند در حال راهپیمایی بودند و این مسئله موجب تعجب مردم و رهگذران در نگاه اول می شد که پس از متوجه شدن از ساخته شدن فیلم در این محدوده به مسر خود ادامه داده و از ترافیک خارج می شدند.

این بنر ها که تصاویری از شریفی نیا در نقش حاجی گرینوف اخراجی های ۱ و ۲ است، این فیلم همان اخراجی های ۳ است که توسط ده نمکی ساخته خواهد شد.

بنابر این گزارش، از مدتی پیش کار ساخت اخراجی های ۳ توسط مسعود ده نمکی کلید خورد.

این فیلم که مانند اخراجی های ۱ و ۲ در قالب طنز اجتماعی است، این بار چاشنی سیاسی آن بیشتر شده و به مقوله ایام پس از جنگ و انتخابات پرداخته خواهد شد.

گفتنی است، ده نمکی چندی پیش درباره اخراجی های ۳ گفته بود، ده نمكی: امیدوارم سیاستمداران طاقت اخراجی های ۳ را داشته باشند.

مسعود ده نمكی كارگردان این فیلم، ادامه داد: لوكیشن اول ما در منزلی مسكونی واقع در پیچ شمیران خواهد بود كه طی دو روز در آن جا فیلمبرداری خواهیم داشت و بعد به معابر و مناطق مختلف تهران خواهیم رفت.

وی لوكیشن اصلی «اخراجی ها۳» را یك آسایشگاه جانبازان اعلام و اظهار كرد: ۳۰ درصد این فیلم در این مكان كه بازسازی شده است فیلمبرداری می شود.

ده نمكی زمان فیلمبرداری «اخراجی ها۳» را دو ماه پیش بینی و اظهار امیدواری كرد كه این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

وی درباره ی حضور بازیگران جدید در این فیلم گفت: یك بازیگر از «اخراجی ها۱» و چهار بازیگر مطرح جدید به كار اضافه خواهند شد.

ده نمكی با بیان این كه با همه بازیگرانی كه نیاز داشتیم قرارداد بسته ایم خاطرنشان كرد: قرارداد بازیگران با رقم بسیار معقولی بسته شده و عدم حضور بعضی بازیگران گذشته به اقتضای فیلمنامه برمی گردد.

این كارگردان كه در این فیلم برای اولین بار تهیه كنندگی را نیز تجربه می كند اظهار كرد: این كار بسیار شلوغ و با پروداكشن قوی است كه این شرایط تولید را سخت تر می كند، ضمن این كه تمام هزینه های فیلم توسط بخش خصوصی تهیه شده است.

وی «اخراجی ها۳» را با «اخراجی ها۱و۲» از لحاظ مضمون بسیار متفاوت دانست و گفت: «اخراجی ها۳» طنز سیاسی است و به شرایط بعد از جنگ برمی گردد و فیلمنامه آن بر اساس مطالبات مردم نوشته شده و امیدوارم بعد از ساخت فیلم هایی كه با مردم شوخی شده، این بار كه با سیاست شوخی می شود، سیاستمداران طاقت آن را داشته باشند.

وی احتمال ساخت «اخراجی ها»ی بعدی را منتفی ندانست و گفت: آینده بسیار تاثیرگذار و شرایط بازیگران هم در آن دخیل است. هنوز معلوم نیست كه پرونده ی «اخراجی ها» با این فیلم بسته شود.

 
 

شریفی نیا کاندیدای ریاست جمهوری می شود+ عکس
 
شریفی نیا کاندیدای ریاست جمهوری می شود+ عکس
 

شریفی نیا کاندیدای ریاست جمهوری می شود+ عکس
 
 

تبلیغات