تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

مدیر عامل منطقه کیش و مراسمی پر از حاشیه !

مجموعه : مجله خبری

طبق یك عادت، تقریبا برگزاری هیچ مراسم یا نمایشگاهی بدون حاشیه نیست، از جمله این حاشیه ها كه ارزش نگارش و توجه دارد، شتاب و عجله معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و همچنین دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، برای بازدید از تمامی غرفه ها در فضایی به وسعت 2000 مترمربع بود. آقای بقایی كه به علت برخورداری از مسئولیت های متعدد و متنوع! وقت كافی نداشت كه با صبر و حوصله از همه غرفه ها بازدید كند توفیق اجباری یار شد كه با خبرنگاران و عكاس در یك دو ماراتن شركت كند.

 

به گزارش بانکی دات آی آر ، دویدن به دنبال سوژه برای خبرنگاران موضوع تازه و عجیبی نبود اما تلاش مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش كه هرچه می دوید به رئیس خود نمی رسید! و برای چند دقیقه ای حاضرین را شاد و خندان كرد قابل توجه بود.

دقایقی بعد خبر رسید كه آقای بقایی از نمایشگاه خارج شدند! وی موفق شد در كمتر از 25 دقیقه 80 درصد از غرفه های نمایشگاه را بازدید كند- البته بخوانید از مقابل غرفه ها عبور كند- و اصطلاحاً در نمایشگاه حضور پرباری داشته باشد! در این میان فرصت را غنیمت شمرده به یك نكته اشاره می كنیم، از آنجا كه بالاترین شخصیت كشور یعنی رهبر انقلاب كه علی رغم مسئولیت های سنگین و حساس بیش از سایر مدیران و مسئولان كشور در وقت و زمان نیازمند توجه و حساسیت می باشد اما هرگاه می خواهند از یك نمایشگاه بازدید كنند بیش از 3 الی 4 ساعت زمان صرف می كنند و با دقت و حوصله پای درددل ها و مشكلات غرفه داران می نشینند و از ظرافت ها، خلاقیت ها و نوآوری های موجود در نمایشگاه آشنا می شوند، اما متأسفانه مدیران میانی برای بازدید از یك نمایشگاه صرفا به حضور اكتفا می كنند و در این حضور خود خبری از توجه، دقت، توصیه، راهكار، راهبرد، بررسی، نظریه و… به چشم نمی خورد و این خود جای بسی تأسف است كه چند صدنفر با اشتیاق تلاش می كنند تا نمایشگاهی برگزار شود و هزینه ای نیز جهت برقراری نمایشگاه و امنیت محل صرف انرژی و… از بیت المال هدر می رود اما بجای تحلیل و بررسی عملكرد نمایشگاه تنها به یك حضور بدون دقت و توجه اكتفا می شود.

گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

تبلیغات