تبلیغات

تبلیغات

فیس بوک حریم شخصی هدیه می دهد

مجموعه : دنیای آنلاین

هر چقدر که بخواهید می‌توانید در پروفایل ها عکس ها و مطالب و لینک های خود در فیس بوک کنترل داشته باشید می‌توانید آنها را برای نمایش دادن به تمام مردم تنظیم کنید و یا فقط خانواده‌تان ببیننده‌شان و یا تنها دوستان و یا فقط خودتان !

آخرین تغییرات فیس بوک به شما اجازه می‌دهد که کنترل کاملی بر عناصر فیس‌بوکیتان داشته باشید و تصمیم بگیرید که دقیقا چه چیزی با چه کسی به اشتراک گذاشته شود!

البته مانند همیشه تغییرات جدید همراه بوده با نظرات موافق و مخالف در وبلاگ سازندگان فیس‌بوک که در برخی موارد نظرات مخالف بیشتر هم بوده که درخاست کرده بودند فیس بوک قبلی برگردد اما این اولین و آخرین تغییر فیس بوک نبوده و نخواهد بود!

با تمام این تفاسیر مدیران فیس بوک اعتقاد دارند که تغییرات جدید خوب و مفید است

در فیس بوک جدید می‌توانید به عناصر به اشتراگ گذاشته شده دوستانتان، خانواده، هم کلاسی ها و غیره به شکل مجزا و آسان در تعامل باشید و انتخاب کنید که حریم خصوصی شما چه اندازه است! هم اکنون کاربرای می‌توانند مدیریت بیشتری روی فیس‌بوکشان داشته باشند و راحت تر فعالیت کنند دوستان خود را پیدا کنند و با آنان در تعامل باشند.

اما این بدان معنی نیست که پروفایل و تصاویر شما راحت تر توسط جستجوهای گوگلی پیدا می‌شود!، فقط هم اکنون دوستان شما راحت تر می‌توانند آن چیزی که شما می‌خواهید را توسط موتور جستجوی فیس‌بوک پیدا کنند!

البته شما می‌توانید حریم خصوصی خود را روی Everyone تنظیم کنید و خیال خودتان را از تمام تلاش‌های بعدی راحت کنید

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات