تبلیغات

تبلیغات

فوجیتسو نخستین کتاب خوان الکترونیک الکترونیک با نمایشگر رنگی را ارایه کرد

مجموعه : دنیای آنلاین
فوجیتسو نخستین کتاب خوان الکترونیک الکترونیک با نمایشگر رنگی را ارایه کرد

سر انجام پس از یک سال آزمایش شرکت فوجیتسو کتاب خوان الکترونیک جدیدش را به بازار عرضه کرد. نکته ای که این کتاب خوان را یک سر و گردن بالا تر از بقیه رقیبان قرار می دهد نمایشگر رنگی آن است.
محصول جدید فوجیتسو که FLEPia نام دارد دارای نمایشگر 8 اینچی از نوع XGA است. و قادر به نشان دادن 26000 رنگ است. می توانید فایل های خود را با فرمت های PDF,TXT,HTML, Word,Excel, Powerpoint, XMDF در این کتاب خوان زیبای رنگی مطالعه کنید. نگران شارژ هم نباشید.فوجیتسو با در نظر گرفتن یک عدد باتری با طول عمر 40 ساعت لذت مطالعه شما را دو چندان خواهد کرد. مشکل اصلی این کتاب خوان سرعت پایین تغییر صفحات است که برای تغییر هر صفحه 1.8 ثانیه زمان نیاز دارد.
از ویژگی های دیگر این محصول می توان به بلوتوث و WiFi اشاره نمود. همچنین می توانید برای تبادل اطلاعات با کتاب خوان خود, از کارت حافظه SD تا حجم 4 گیگا بایت استفاده کنید.
ضخامت این محصول 12.5 میلیمتر با وزن 385 گرم می باشد. فوجیتسو اعلام کرد که کتاب خوان زیبایش از 20 آوریل امسال با قیمتی در حدود 1000$ در حجم انبوه به بازار عرضه خواهد شد.
نمایشگر های کتاب خوان های الکترونیک از تکنولوژی خاصی به نام جوهر الکترونیک برای نشان دادن اطلاعات استفاده می کنند. این تکنولوژی تصویری کاملا مشابه کاغذ ایجاد می کند و بدون نور و هر نوع تشعشع مضر است. بنابراین خواندن کتاب بر روی این گجت ها کاملا مانند کاغذ است. یکی از مشکلات اصلی این بود که تاکنون امکان نمایش تصاویر رنگی بر روی آنها وجود نداشت و صفحات کتاب به صورت سیاه و سفید دیده می شد. ارایه صفحه نمایش رنگی برای تکنولوژی کتاب خوان های الکترونیک این نوید را می دهد که به زودی و در سال های نه چندان دور برای همیشه با کاغذ خداحافظی خواهیم کرد.
منبعویدیوهایی کوتاه از کتاب خوان جدید فوجیتسو

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات