تبلیغات

تبلیغات

زیر آبشار و آب باران دوش بگیرید

مجموعه : دنیای آنلاین
زیر آبشار و آب باران دوش بگیرید

هر کدام از ما ممکن است به نحوی از روزمره گی و یکنواختی سبک زندگیمان خسته شویم.برای فراموشی این یکنواختی هیچ چیز به اندازه یک دوش آب سرد مفید نیست. نه تنها یکنواختی را فراموش میکنید بلکه مطمئن باشید که به گونه ای شکه می شوید که ممکن است به سختی گذشته خود را نیز به یاد بیاورید!
کمپانی ایتالیایی معروف Bossini در یک طرح زیبا یک دوش حمام دوگانه را ارائه کرده است. این طرح با عنوان دوش حمام Aquavolo شهرت یافته است. بدنه اصلی این دوش از جنس استیل ضد لکه می باشد. بر خلاف دوشهای معمولی که به صورت عمودی از سقف آویزان می شوند این دوش به صورت افقی بر روی سطح دیوار نصب می شود.صفحه ای مشبک به صورت یک کشو از دهانه این دوش بیرون می آید.
اگر تا کنون موفق نشده اید که زیر آبشاری در طبیعت دوش بگیرید می توانید لذتش را با این دوش دو حالته تجربه کنید. کافی است که صفحه مشبک را به داخل فرو برید تا کانال آب بدون هیچ مانعی آب را به صورت آبشاری بر سرتان فرو بریزد. هر وقت هم که خشکسالی به شما آنقدر فشار وارد کرد که کم کم نزدیک بود لذت خیس شدن زیر باران را فراموش کنید به حمام بروید و به یاد یک روز بارانی با دوش حمام ایتالیایی خود دوش بگیرید.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات