تبلیغات

تبلیغات

شرکت میکرون تولید نسل دوم هارد درایو های SSD با تکنولوژی solid state را آغاز کرد

مجموعه : دنیای آنلاین
شرکت میکرون تولید نسل دوم هارد درایو های SSD با تکنولوژی solid state را آغاز کرد

بالاخره شرکت Micron هم دست به کار شد و خط تولید هارد درایوSSD که از تکنولوژی جدید حالت جامد-  MLC NAND process technology بهره مند است راه اندازی کرد. در این محصولات حرف از سرعت های بالاست که شاید برای بعضی ها فقط رویا باشد.
قبل از این هم شرکت سامسونگ محصولی شبیه به کار جدید میکرون ارائه کرد با این تفاوت که قابلیت دریافت و ارسال اطلاعات در آن تنها با سرعت 90 مگا بایت در هر ثانیه امکان پذیر بود. اما اکنون Micron SSD’s P-200  با 2.5 اینچ فورم فاکتور و استفاده از تکنولوژی Single-level cellدر حجم های حافظه 16 گیگا بایت تا 128 گیگا بایت با سرعت 100 مگا بایت در ثانیه به دریافت اطلاعات  می پردازد.کاربرد اصلی این محصول برای کامپیوتر هاییست که نیاز به انجام کارهای محاسباتی نسبتا سنگین و فشرده دارند .
Micron SSD’s C-200 هم قادر است در  حجم حافظه 256 گیگابایتی و تکنولوژی multi-level cell ,  باسرعت 100مگابایت در ثانیه به دریافت و 250 مگا بایت در ثانیه به ارسال اطلاعات بپردازد. 
 وجود چنین محصولاتی کار را برای شرکت های سازنده لپ تاپ ها آسان میکند تادیگر مجبور نباشند برای ارائه سرعت بالا و کیفیت بهتر در پروسس دیتا از مدار های واسط استفاده کنند. هنوز از قیمت تمام شده این محصولات و زمان ورود انبوه آن به بازار خبری در دسترس نیست. اما می توانید از همین حالا منتظر نقشه های جدیدشرکت ها برای این محصولات باشید.
اطلاعات بیشتر

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات