تبلیغات

تبلیغات

پنجشنبه 13 فروردین ماه 1388

سمبل ماه

ایده های خاصی دارید تا زندگی تان را جالب تر كنید. اگر در روابط دوستیتان تغییری ایجاد شود، هیجان زده می شوید. زمانی كه احساس دیگران را خوب درك می كنید به آن ها بگویید.

فروردین

 

نسبت به بیشتر مسائل زندگی احساس شادی و خوبی دارید اما کمی عمیقتر به مسائل نگاه کنید. احتمالاً‌  در مورد یک نفر اشتباه کرده اید و طوری که شما فکر می کردید نیست. مطالعه دقیق هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

اردیبهشت

 

عطارد به برج ثور می رود: زمانی كه درك شما شكست ناپذیر است. اتفاقات زیادی در پس پرده می افتد، هم در مورد مسائل خانوادگی و هم مسائل كاری، بنابراین سعی كنید نهایت تلاش خود را بكنید زیرا از این كه از دیگران عقب بمانید متنفرید.

خرداد

 

شاید هدیه غیرمنتظره ای دریافت کنید یا شاید افزایش حسابهای بانکی.به هر فرصتی چنگ بزنید تا موضوع جدیدی را امتحان کنید هر چیزی که باشد،در روزهای آینده به آن دسترسی پیدا می کنید.

تیر

 

 

به عنوان یك شیر شما پر از امید هستید و همیشه دوست دارید كه به طریقی كانون توجه باشید. و به همین علت بسیار مهم است كه به تفكر عمیق و دقیق، دررابطه با شغل و اهداف بلند مدت خود بپردازید. الان اگر كمی دورنگری كنید نتیجه اش را بعداً خواهید گرفت.

پس راه و روشتان را ماهرانه طرح ریزی كنید تا به آن موقعیت برسید.

مرداد

 

امروز عطارد به برج ثور می رود.این قسمت از چارت شما به روابط قانونی،سفر و تحصیل مربوط می شود.هر کدام از این فعالیت ها حسابهای بانکی شما را بالا می برد البته اگر مراقب نباشید ممکن است که آن را خالی هم کنند!سعی نکنید سفر گران قیمتی را تدارک ببینید.

شهریور

 

تا چند روز آینده تاکید بر روی مسائل رسمی و فعالیت های مالی مشترک شما می باشد.باید از ورود مری کوری به خانه خاکی گاو تشکر کرد.در مواردی که نام خود را زیر چیزی یادداشت می کنید که از آن طریق شناسایی می شوید،دقت زیادی برای بررسی تمام مطالب جزئی به خرج دهید که چیزی از نظرتان مخفی نماند.سعی کنید کار تمامی اوراق رسمی خود را تا قبل از 5 ماه به پایان برسانید چرا که ممکن است بعد از آن با مشکل روبرو شوید.

مهر

 

امروز نباید زندگی را خیلی جدی بگیرید.سعی کنید از لحظات تان لذت ببرید.سعی کنید چیزهای جدید را امتحان کنید.این می تواند زندگی تان را عوض کند.اگر بتوانید دل به دریا بزنید چیزهای زیادی هست که می توانید پیدا کنید.انتخاب با شماست.

آبان

 

چون ستاره ها حس جاه طلبی شما را تحریك می كنند امروز، شما می توانید بالاترین انتظارات از زندگی را داشته باشید. طبیعت شما این است كه شما بلندنظرید و هر هدفی كه برای خود در نظر می گیرید مثل یك مبارزه درونی است. هر آنچه امروز اتفاق بیفتد، ایمان شما را به این كه همیشه برای شما كمك مورد احتیاج از راه می رسد و فرقی نمی كند كه مسایل چقدر مشكل و پیچیده باشند، بیشتر می كند.

آذر

 

اگر هم چنان كارهای عقب افتاده زیادی دارید كه باید انجام دهید، غر زدن فایده ای ندارد. بعضی اوقات زیاده روی می كنید و نتیجه این كار نیز تمام شدن تمام انرژی تان می باشد. اگر واقعاً زیرك باشید می توانید برخی از آن ها را به یكی از همكارانتان واگذار كنید.

دی

 

امروز کمی موارد مخرب وجود دارد بنابراین در یازده ساعت اخیر منتظر تغییری در برنامه های گروهی و اجتماعی باشید. یکی از آن روزهایی است که هر چیز ممکن است اتفاق بیافتد که البته در آنها کامیاب می شوید. همچنین ممکن است توجه طولانی مدت به موضوعی برایتان مشکل باشد و چیزهایی که معمولاً مجذوب آنها می شدید را کنار گذاشته و یکباره نسبت به آن سرد شوید . به هر حال رفتن عطارد به طرف اردیبهشت که قسمت خانه و چارت شما مربوط می شود و ممکن است در کنار هر موضوع دیگری مسائل خانوداگی نیز به همراه داشته باشد.

بهمن

 

بیشتر پیشنهاداتی که به شما امروز می شود بگیرید. شما می توانید یک امر فرعی که درآمدتان را مرتب بالا می برد کشف کنید. اما زمان زیادی را از شما نمی گیرد. البته بایستی در جدول زمانبندی تان برایش فضایی در نظر بگیرید اما پی خواهید برد بسیار آسان تر از آن است که فکرش را می کنید.

اسفند

تبلیغات