تبلیغات

تبلیغات

سوپر اســـتار 380 ميليونـــي شــد

سوپر اســـتار 380 ميليونـــي شــد

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، سوپراستار در حالی توانسته است طی 13روز به چنین رقمی برسد كه با فروش متوسط 30 میلیون تومان در روز توانسته است به فروشی بالغ بر 240 میلیون تومان در تهران و 120 میلیون تومان در شهرستانها دست یابد.

همچنین براساس اعلام مرتضی شایسته یكی از مدیران هدایت‌فیلم- پخش كننده سوپراستار، در تهران به ترتیب سینما‌های آزادی،فرهنگ،ایران، اریكه ایرانیان،زندگی و فلسطین بیشترین حجم استقبال از تازه‌ترین ساخته سینمایی تهمینه میلانی را به خود اختصاص داده‌اند و در شهرستان‌ها نیز بیشترین حجم استقبال مربوط به مشهد و اصفهان بوده است.

شایسته همچنین در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس تصریح كرد:در حالی تماشاگران از دو فیلم سوپر استار و اخراجی‌ها2 چنین استقبال بی‌نظیری را انجام داده‌اند كه هنوز هیچ گونه تبلیغات شهری نداشته‌ایم و تیزر‌های تلویزیونی هم بسیار ناچیز است كه به همین دلیل از روز 16 فروردین ماه تبلیغات گسترده هر دو فیلم در شهرها نصب خواهد شد و تیزر‌ها نیز با رویه‌ای مناسب‌تر از تلویزیون پخش خواهند شد.

براساس این گزارش،سوپراستار از تاریخ اول فروردین ماه روانه پرده سینماها شده است كه علاوه بر 24 سینما و فرهنگسرا در تهران به صورت همزمان در 15 شهرستان نیز اكران شده است كه براساس گفته مسولان هدایت فیلم استقبال از این فیلم روز به روز در حال افزایش است و این فیلم می‌تواند در ادامه اكران، خود را به باشگاه میلیاردی‌ها برساند كه در این صورت، این دومین موفقیت چشمگیر فیلمی از تهمینه میلانی پس از آتش بس خواهد بود.

فیلم‌های دیگه چه خبر (71) و زن زیادی (84) نیز جزو فیلم‌های پرمخاطب تهمینه میلانی بوده‌اند.

شهاب حسینی، فتانه ملك‌محمدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سارا خوئینی‌ها، لیلا زارع، نسرین مقانلو و افسانه بایگان از جمله بازیگران

سوپراستار هستند كه در جشنواره فجر نیز توانست در بین ده فیلم منتخب تماشاگران قرار گیرد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات