تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

دزدان ماشین در تهران دستگیر شدن + عکس

مجموعه : مجله خبری
دزدان ماشین در تهران دستگیر شدن + عکس

با تحقیق از وی معلوم شد 2 مرد مسافر كه به انگیزه سرقت خودرویش قصد كشتن او را داشتند با دیدن ماموران فرار كرده‌اند. به این ترتیب ماموران با جستجو در آن حوالی، 2 سارق فراری را دستگیر كردند.

 

با اعتراف داماد و برادرزن به 30 فقره سرقت لوازم داخل خودرو و دزدیدن 26 خودرو پس از زخمی كردن رانندگان با ضربات پتك، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

 

 

روزهای پایانی دی ماه در پی شكایت راننده‌ای از 2 مرد مسافرنما كه پس از زخمی كردن وی با پتك، خودرویش را سرقت كرده بودند، متهمان تحت تعقیب قرار گرفتند. در حالی كه تحقیقات پلیس ادامه داشت، چند روز بعد ماموران انتظامی شهریار هنگام گشتزنی در صفادشت این شهرستان، مردی را مشاهده كردند كه سراسیمه از خودرویش پیاده شد و از مردم درخواست كمك كرد. با تحقیق از وی معلوم شد 2 مرد مسافر كه به انگیزه سرقت خودرویش قصد كشتن او را داشتند با دیدن ماموران فرار كرده‌اند. به این ترتیب ماموران با جستجو در آن حوالی، 2 سارق فراری را دستگیر كردند.

 

 

متهمان با انتقال به پلیس آگاهی شهریار در بازجویی اعتراف كردند كه برادرزن و داماد یك خانواده هستند و به این شیوه‌ پول و خودروی رانندگان را به سرقت برده‌اند.

 

 

در پی این اعتراف‌ها، متهمان با قرارقانونی از سوی بازپرس اصغری‌زاویه رئیس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهریار روانه زندان شدند.

 

 

چند روز پیش با انتقال متهمان به پلیس آگاهی شهریار، در بازجویی از آنها، ابعاد جدیدی از پرونده‌شان فاش شد.

 

 

اعتراف به 56 فقره سرقت

 

 

یكی از سارقان در اظهاراتش گفت: با شكستن شیشه 30خودروی پارك شده در ماهدشت كرج، اموال موجود در آن را از قبیل پول، گوشی تلفن همراه و ضبط و پنل سرقت كرده و فروخته‌ایم.

 

 

متهم به سرقت اضافه كرد: علاوه براین، به عنوان مسافر دربستی سوار خودروهای عبوری در تهران، كرج و شهریار می‌شدیم و از طریق ارسال پیامك به یكدیگر زمان سرقت را هماهنگ كرده و با انداختن طناب دور گردن راننده‌ها، 26خودرو را دزدیده‌ایم. وی افزود: در صورت مقاومت راننده‌ها، با پتك آنها را زخمی كرده و با پرت كردن رانندگان به بیرون، خودروها را سرقت و پس از دزدیدن اموال موجود، آن را در محله دیگر رها می‌كردیم.

 

بنابراین گزارش، با افزایش شكایت از متهمان، بازپرس اصغری‌زاویه رئیس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، دستور قضایی مبنی بر چاپ تصویر متهمان بودن پوشاندن چهره را صادر كرد تا چنانچه مردم از این دو سارق شكایتی دارند، به دادسرا یا اداره آگاهی شهریار مراجعه كنند.

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات