تبلیغات

تبلیغات

وب سایت سرگرمی و ازدواج حجت الاسلام قرائتی

مجموعه : مجله خبری
وب سایت سرگرمی و ازدواج حجت الاسلام قرائتی
جت الاسلام قرائتی: سایت خنده حلال و ستاد ازدواج را راه می‌اندازم

 

حجت‌الاسلام قرائتی در مراسم گرامیداشت خود جای سایت خنده و ستاد ازدواج را در کشور خالی دانست و گفت: اگر زنده باشم سایت خنده حلال و حکیمانه و ستاد ازدواج را راه می‌اندازم…..

 

مراسم پاسداشت حجت‌الاسلام شیخ محسن قرائتی شب گذشته چهارشنبه هشتم دیماه با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری، تعدادی از نمایندگان مجلس، دکتر حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام رئیسی معاون قوه قضائیه، سرلشکر فیروزآبادی، دکتر صالحی، عسگر اولادی و…. در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ایران برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال کم‌نظیر مردم و مسئولان همراه بود، حجت‌الاسلام قرائتی در پایان سخنرانی چند تن از مسئولان، ضمن سپاسگزاری از برگزاری این مراسم اظهار امیدواری کرد که شایسته سخنانی که در توصیفش بیان شد، باشد و گفت: این جلسه “یا من اظهر الجمیل و ستر القبیح” است. از خداوند می‌خواهم آنچه امروز مردم درباره من گفتند، مرا بهتر از خیال آنها قرار دهد و صفاتی که در ما کم یا ضعیف است را در ما ایجاد فرماید.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه علمای اسلام که آثار و مجاهدت آنها زمینه پرورش مبلغان دینی شده است، تأکید کرد: در کنار منی که مطرح شدم صدها و هزاران نفری هستند که کار کردند و مطرح نشدند و من از آنها سپاسگزارم.

حجت‌الاسلام قرائتی در مقابل درخواست دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی هسته ای که در این مراسم از وی خواست یک کار عملیاتی در حوزه قرآن و امور دیپلماسی انجام دهد، گفت: آقای صالحی با بحث ” الله نور السماوات….” می خواهند مرا به انرژی هسته‌ای ببرند! بنده چهار قرارداد بستم که ما را بس است. یکی با ریاست دانشکده علوم قضایی که یکی از دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) ۲۷۰۰ نکته حقوقی را از تفسیر نور استخراج و نظامند کرد و منتشر شد.

وی افزود: یک قراردادی با پرفسور مولانا برای کتاب “قرآن و ارتباطات بین الملل” و یک قرار داد با نام” قرآن و آیات سیاسی” دارم که خب همه کارها را که نمی توانم بکنم. تازه امروز هم می‌گویند ستاد ازدواج راه بینداز. البته ستاد ازدواج را دیگر حالا می‌شود راه انداخت چون تا حالا از خانمم می‌ترسیدم اما حالا دیگر به ما اجازه دادند؛ اما من نمی‌توانم چون همه ثوابها را که نمی توانم ببرم. یک کسی هر بچه سید خوشگل بود می‌بوسید به او گفتند بس است این کار زیاد درست نیست می‌گفت اولاد پیغمبر است یکبار یک کچل آوردند گفتند خب این را هم ببوس گفت همه ثوابها را من ببرم؟

وی با اشاره به فعالیت مثبت ستاد مهدویت، نماز و زکات تأکید کرد: حدود ۳۰ طلبه فاضل متخصص مهدویت تربیت شده‌اند و بحث زکات که در کشور هیچ بود سال گذشته ۷۰ میلیارد تومان داشت و ۷۰۰ مسجد بین راهی ایجاد شد که برای ۱۴۰۰ نفر هم ایجاد شغل گردید. البته من و شاه عباس یکجوریم نه او کاروان سرا ساخت نه من مسجد اما تبلیغ کردیم و ساخته شد. بحث دیگر نماز ظهر عاشورا است که تا خیابانهای نیویورک کشیده شد.

وی تأکید کرد: خداوند می‌فرماید وانه هو اضحک و ابکی خدا هم می‌خنداند و هم می‌گریاند. ما روضه‌خوان هستیم و به آن افتخار می‌کنیم اما چرا ما ۵۰ درصد قضیه را گرفتیم. ابکی داریم اما اضحک نداریم. به یکی گفتند شنا بلدی گفت ۵۰ درصد گفتند چطوری گفت شیرجه می‌رم اما بیرون نمی‌آیم.

حجت الاسلام قرائتی در پایان دو موضوع را در کشور خالی دانست و گفت: یکی سایت خنده و دیگری ستاد ازدواج است. متأسفانه ما به جای اینکه با هم بخندیم به هم می‌خندیم. باید یک سایت خنده حلال و حکیمانه راه بیفتد و چون کسی زیر بارش نرفت تصمیم گرفتم آن را راه بیندازم.

در پایان این مراسم پر ازدحام، آخرین تابلوی نقاشی استاد فرشچیان با نام” پرچمدار حق” از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور و چند تابلو و تقدیرنامه از سوی آیت الله مقتدایی رئیس حوزه علمیه قم و برخی دیگر از مراکز پژوهشی دانشگاهی و حوزوی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به محسن قرائتی به پاس بیش از ۴۰ سال تلاش قرآنی اهدا شد.

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات