تبلیغات

تبلیغات

دستگیری جیب بر اتوبوس های BRT + عکس

مجموعه : مجله خبری
دستگیری جیب بر اتوبوس های BRT + عکس

دستگیری جیب بر اتوبوس های BRT + عکس

 

جیب بر سابقه دار اتوبوس های بی آرتی دستگیرشد.چندی پیش مأموران کلانتری ۱۲۹ جامی از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در جریان خبر دستگیری یک جیب بر در ایستگاه اتوبوس های BRT در ابتدای خیابان رودکی قرار گرفتند.

با حضور مأموران کلانتری ۱۲۹ جامی در محل حادثه و انجام بررسی های مقدماتی مشخص شد که این متهم در حین ارتکاب سرقت توسط مأموران پلیس مترو ایستگاه انقلاب که پس از پایان ساعت کاری خود در حال بازگشت به منزل بوده اند، شناسایی و دستگیر شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه یکم دادسرای ناحیه ۱۱ تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات از متهم كه علیرضا نام داشت، وی به چندین فقره جیب بری در ایستگاه های اتوبوس خیابان آزادی اعتراف کرد؛ کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود و با بررسی سوابق مجرمان سابقه دار اطلاع پیدا کردند؛ علیرضا از مجرمان سابقه داری است که پیش از این نیز در سال های ۷۹ و ۸۵ به اتهام ارتکاب جیب بری، حمل و نگهداری موادمخدر دستگیر و روانه زندان شده اما در آخرین بار، پس از آزادی از زندان به سمت مصرف موادمخدر بازگشته و برای تأمین هزینه مواد مورد نیاز خود اقدام به سرقت از مسافران پایانه های مسافری و ایستگاه های اتوبوس و مترو درسطح شهر تهران بویژه در منطقه غرب کرده است.

به گزارش ایسنا،سرهنگ حسین خان بابایی، رییس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شناسایی تعدادی از مالباختگان و همچنین اعترفات صریح متهم درباره ارتکاب سرقت های متعدد از مسافران درون شهری در سطح شهر تهران دستور انتشار بدون پوشش چهره متهم، برای شناسایی مالباختگان صادر شده است.

وی از کلیه مالباختگانی که موفق به شناسایی متهم شده اند دعوت كرد تا برای پیگیری یا طرح شکایات به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان امام خمینی (ره)، خیابان ۱۲ فروردین مراجعه كنند.

بابایی از شهروندانی که از اقدامات مجرمانه متهم اطلاعاتی در اختیار دارند خواست تا اطلاعاتشان را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۶۰۴۶ در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
 
منبع : خبرگزارى ایسنا
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات