تبلیغات

تبلیغات

این دختر کدام دیکتاتور است؟! (عکس)

مجموعه : مجله خبری
این دختر کدام دیکتاتور است؟! (عکس)


عایشه که پس از اعدام صدام از وی با عنوان شهید یاد کرد، علت علاقه خود به دیکتاتور عراق را مشکلات مشابه صدام حسین و پدرش سرهنگ معمر قذافی می داند.

دختر قذافی که تحصیل در رشته حقوق بین الملل در دانشگاه پاریس را بخاطر مخالفت پدرش با عشق فرانسوی نیمه کاره رها کرد، بعدها برای تسلی خاطر هم که شده مدرک دکترای افتخاری دریافت کرد.

تنها دختر سرهنگ قذافی که خود تا درجه سپهبدی در ارتش این کشور پیش رفته است، یکی از مهم ترین گزینه های جانشینی وی برای حکومت لیبی به شمار می رود و هنوز رقیب جدی برادرش سیف الاسلام به عنوان ولیعهد است.

عایشه که در تجمل گرایی و کثرت سفرهای غربی گوی سبقت را از دیگر شاهزاده ها و ملکه های عرب ربوده، در رسانه های عرب به "کلودیا شیفر" مدل آلمانی تشیبه می شود و بارها از سوی پدرش مورد تحسین قرار گرفته است.

دختر قذافی که سه فرزند دارد و نام پسرش را هم معمر گذاشته، اصرار دارد که پدرش را مردی درستکار جلوه دهد و یکی از مهم ترین مدافعان پدرش به شمار می رود.

عایشه قذافی پس از افشای اسناد ویکی لیس ارتباط پدرش با پرستار اوکراینی را تکذیب کرد و اسناد ویکی لیکس را دروغ توصیف کرد. اما آیا دختر قذافی می تواند از دیگر رفتارهای رهبر لیبی نیز دفاع کند؟!
 
این دختر کدام دیکتاتور است؟! (عکس)

گفتنی است تیم دختران محافظ قذافی که حتی همراه وی در سفر نیویورک نیز حاضر بودند، ترس شدید وی از ارتفاع و امتناع از اسکان در ساختمان های بلند، پذیرایی از مهمانان خارجی در چادر و از همه عجیب تر ادعای امیری بر مسلمانان جهان و برتر بودن از همه رهبران جهان عرب از دیگر رفتارهای عجیب و غریب قذافی به شمار می آیند.
 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات