تبلیغات

تبلیغات

اخبار فیلمهای نوروزی شبکه دو سیما

مجموعه : مجله خبری
اخبار فیلمهای نوروزی شبکه دو سیما

این فیلم با مضمون اجتماعی سعی دارد به تاثیر حضور بچه‌ها در خانه و همچنین دوری بچه‌ها از پدر و مادر بپردازد. تصویربرداری این فیلم….

گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما با تولید چند تله فیلم برای پخش در ایام نوروز به استقبال سال جدید می‌رود.
شبکه ایران: فیلم تلویزیونی “یک اتفاق به ظاهر ساده” به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه‌کنندگی دکتر سعید منتظرالمهدی با نگاهی به مدیریت بحران در چهارشنبه آخر سال به فرهنگ‌سازی استفاده درست، مطلوب و بی‌خطر از چهارشنبه‌سوری می‌پردازد. در این فیلم که آرش برهانی فیلمنامه آن را نوشته، بازیگرانی چون دکتر محمود عزیزی، بهزاد خداویسی، روشنک عجمیان، حشمت آرمیده، شهرزاد عبدالمجید و شهرزاد کمال‌زاده به ایفای نقش می‌پردازند.
تصویربرداری این تله فیلم در روز ۳۰ بهمن در تهران آغاز شده و در شب چهارشنبه‌سوری از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
طبق اعلام روابط عمومی شبکه دو سیما، فیلم تلویزیونی “شب و روز” به کارگردانی حجت ذیجودی و تهیه‌کنندگی محسن شایانفر با بازی لادن طباطبایی، رامتین خداپناهی، احمد عباس قلی، بهزاد خداویسی، حسین چنگی و ترلان پروانه در عید نوروز از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم با مضمون اجتماعی سعی دارد به تاثیر حضور بچه‌ها در خانه و همچنین دوری بچه‌ها از پدر و مادر بپردازد. تصویربرداری این فیلم در تهران به پایان رسیده و شادی شایانفر نیز تدوین آن را بر عهده دارد.
همچنین فیلم‌های تلویزیونی “سیر، سنجد، سمنو” به کارگدانی فریدون فرهودی و تهیه‌کنندگی امیرعباس کنی؛ “داستان اسباب بازی” به کارگردانی مسعود کرامتی و تهیه‌کنندگی علیرضا خاتمی، “حدس بزن چه کسی برای عید می آید” به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه‌کنندگی پریسا عشقی و فیلم تلویزیونی “صبح بخیر آقای سرکار” به کارگردانی نادر مقدس و تهیه‌کنندگی محمد ناجی از فیلم‌هایی هستند که گروه فیلم و سریال شبکه دو برای پخش در ایام نوروز تولید می‌کند

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات