تبلیغات

تبلیغات

ثروت قذافی چقدر هست ؟

مجموعه : مجله خبری
ثروت قذافی چقدر هست ؟

به گزارش سرویس بین الملل برنا، پایگاه های خبری لیبی در مطلبی پرده از حجم ثروت احتمالی معمر قذافی برداشتند.

گفتنی است این پایگاه های خبری که به گزارش های منتشر شده توسط موسسات اقتصادی آمریکا استناد کرده اند در مطالب خود نوشتند: ثروت معمر قذافی حدود 82 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

نکته قابل توجه این است که این ثروت چهار برابر بودجه سال 2011 لیبی است که 22.4 میلیارد دلار اعلام شده بود.

بر اساس این گزارش، آخرین خبرها از لیبی نشان می دهد که پایگاه های خبری لیبی اعلام کرده اند که دقایقی پیش صدای شدید تیراندازی در ورودی "باب العزیزیه" مقر کاخ "معمر قذافی" رهبر لیبی به گوش رسید.

همچنین  به دنبال گسترش ناآرامی ها در لیبی و تظاهرات میلیونی در طرابلس پایتخت این کشور و شدت گرفتن آن پس از انتشار اخباری مبنی بر خروج معمر قذافی از این کشور؛ رژیم حاکم با استفاده از سلاح های سنگین و هواپیماهای جنگی تظاهرکنندگان را مورد حمله وحشیانه قرار داد.

در همین حال بالگردهای رژیم دیکتاتوری قذافی مزدوران خارجی اجیر شده برای مقابله با مردم را به بازار الجمعه در طرابلس برای سرکوب مردم منتقل کردند.

تاکنون شهرهای مختلف لیبی به دست مردم و تظاهرکنندگان فتح شده و خبرها از عزم مردم برای تسخیر کاخ قذافی برای یک‌سره کردن کار رژیم دیکتاتور لیبی حکایت دارد.

افسران و سربازان پادگان "محمد المقریف" در منطقه باب العزیزیه به تظاهرکنندگان پیوستند. پیش از این پادگان مهم البرکه در شهر بنغازی دومین شهر بزرگ لیبی به دست مردم و تظاهرکنندگان فتح شده بود.

 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات