تبلیغات

تبلیغات

50 میلیون سفر در ایام نوروز امسال

مجموعه : مجله خبری
50 میلیون سفر در ایام نوروز امسال

 
به گزارش سرویس اقتصادی برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی نیکزاد در حاشیه جلسه دیشب هیئت دولت گفت:50 میلیون سفر از طریق هوا، دریا، ریل و زمین در ایام نوروز پیش بینی شده است و وزارت راه آماده سرویس دهی به مسافران است.

سرپرست وزارت راه و ترابری با بیان اینکه در بحث هوایی در تلاش هستیم که ناوگان جدیدی را جایگزین کنیم گفت: هم اکنون 116 فروند هواپیما در حال عملیات و سرویس دهی است.

وی با تاکید بر اینکه جلسات متعددی با دست اندرکاران مسئول در وزارت راه و همکارانمان در سراسر کشور برای پشتیبانی بهتر در ایام نوروز داشته ایم اظهار داشت: پروژه های متعددی در بحث راه آهن و بزرگراهها در دست اجرا است و منابع خوبی در قالب لایحه بودجه سال 90 به مجلس ارائه شده است که البته به دنبال منابع غیر دولتی نیز هستیم.

وزیر مسکن در مورد پروژه های اجراشده در سال جاری نیز گفت: احداث بیمارستانها و ورزشگاهها، ترمیم بافت فرسوده و پروژه مسکن مهر و تحقیقات در مرکز تحقیقات ساختمان برای صنعتی و مقاوم سازی مسکن از مهمترین طرح های سال 89 بود.

نیکزاد خاطر نشان کرد: پروژه هایی برای اصلاح ساختار در وزارتخانه داشتیم و امسال توانستیم در وزارت مسکن اصلاح ساختار را انجام دهیم.

وی افزود: خروجی کار این بود که 130 هزار واحد مسکونی را تا پایان پاییز به افتتاح رساندیم و قرار است تا پایان سال این واحدها به 440 هزار واحد افزایش یابد که عمده این پروژه های آماده افتتاح است.

 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات