تبلیغات

تبلیغات

خداحافظ اجرای زنده‌ی عموپورنگ

خداحافظ اجرای زنده‌ی عموپورنگ

«عموپورنگ» پس از یك دهه اجرای زنده‌ی تلویزیونی، از هفته آینده با اجرای زنده خداحافظی می‌كند.

تهیه‌كننده برنامه‌ «عموپورنگ» در گفتگو با  (ایسنا)، با اعلام این خبر عنوان كرد: برنامه‌های زنده «پورنگ» به صورتی كه می‌بینیم در سال آینده تمام می‌شود.

مسلم آقاجان‌زاده ادامه داد: «عموپورنگ» در یك دهه فعالیت، قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه كودك سیما به این سبك بوده است. در نظرسنجی‌های مركز تحقیقات صدا و سیما در پاییز امسال نیز «عموپورنگ» با 90 درصد، پربیننده‌ترین برنامه كودك بود.

وی اعلام كرد: از سال بعد به جای برنامه زنده با مساعدت معاونت سیما و مدیر شبكه دو قرار است تغییر ژانر بدهیم و فضای برنامه را عوض كنیم؛ سعی می‌كنیم سال بعد یك برنامه جدید با فرمت جدید ارائه دهیم.

تهیه‌كننده «عموپورنگ» در ادامه اذعان كرد: ما به شدت از تكراری شدن می‌ترسیم و نمی‌خواهیم تكراری باشیم. به همین دلیل هم در یك دهه‌ای كه برنامه داشتیم به شكل مداوم تغییراتی را در برنامه ایجاد می‌كردیم كه به تازه شدن برنامه كمك كند.

آقاجان‌زاده با اعلام این كه هفته‌ی آینده آخرین برنامه‌های زنده و روتین «عموپورنگ» پخش خواهد شد، گفت: به این نتیجه رسیدیم كه ظرفیت این برنامه برای اجرای زنده اشباع شده و باید روی ساختارها و طرح‌های جدید كار كنیم.

وی همچنین با اشاره به اینكه احتمالا برنامه‌های جدید «عموپورنگ» در شكل تولید و غیر زنده از اواخرتابستان سال آینده روی آنتن می‌رود،‌ عنوان كرد: مدام روی آنتن بودن به ما ضربه می‌زند و فرصت نوسازی و بازسازی را از ما می‌گیرد؛ مسؤولان اصرار دارند برنامه زنده را قطع نكنیم، ‌اما ما به استراحت نیاز داریم.

تهیه‌كننده «عموپورنگ» در ادامه خاطرنشان كرد: درجه اهمیت برنامه‌های زنده و پلاتویی برای مردم و مسؤولان خیلی پایین است و برنامه‌های نمایشی برای مسؤولان اهمیت بیشتری دارد.

آقاجان‌زاده در پایان گفت: ما باید تازگی خود را حفظ كنیم در همین راستا دست به هر نوع تغییر سبكی زدیم؛ برای تازه شدن به تغییرات اساسی‌تر نیاز داریم و نمی‌خواهیم درجا بزنیم. به همین دلیل به فضاها و امكانات بیشتری نیاز داریم كه مسؤولان و به ویژه دكتر دارابی ـ معاون سیما ـ در این رابطه به ما قول همكاری داده‌اند

 

ایسنا

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات