تبلیغات

تبلیغات

ساخت یک آسمانخراش شگفت انگیز!! + عکس

مجموعه : دانش و فناوری
ساخت یک آسمانخراش شگفت انگیز!! + عکس
یک آسمانخراش شگفت انگیز در تایوان طراحی شده است که ظاهری شبیه به یک درخت دارد و تحقق آسمانخراشهایی است که پیش از این در مجموعه فیلمهای علمی تخیلی جنگهای ستاره ای دیده شده بود.
به تازگی تصاویری منتشر شده که مربوط به طرحهای یک آسمانخراش جدید و پیشرو است که در آینده قرار است در افق شهر “تایچونگ” واقع در تایوان ساخته شود تایچونگ سومین شهر بزرگ تایوان است که به تازگی موفق شد جایزه اول یک مسابقه طراحی را برنده شود.
این برج Floating Observatories (منظرگاههای شناور) نام دارد. ساختمان اصلی به یک درخت پوشیده از ۸ منظرگاه شناور شبیه است که این منظرگاهها همانند برگهای یک درخت طبیعی بالا و پایین می روند.
هر منظرگاه همانند یک آسانسور عمل می کند و گنجایش حمل ۸۰ نفر را دارد افرادی که سوار بر این برگها می شوند می توانند از چشم‌انداز افق دور لذت ببرند.
 

 

برطبق اظهارات معماران، این منظرگاهها قرار است با یک ماده سبک و نرم بر روی یک مسیر عمودی بر روی ساختمان ساخته شوند اطراف این مسیر عمودی را یک میدان الکترومغناطیسی قوی احاطه کرده است.
براساس گزارش دیلی میل، در ساخت این آسمانخراش از فناوریهای سبز دوستدار محیط زیست شامل توربینهای بادی و پیلهای خورشیدی استفاده خواهد شد. انتظار می رود که ساخت این ساختمان از سال ۲۰۱۲ آغاز شود.

 

 

ساخت یک آسمانخراش شگفت انگیز!! + عکس

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات