تبلیغات

تبلیغات

دختران جوان پادگان اشرف ازکجاآمده اند؟

مجموعه : مجله خبری
دختران جوان پادگان اشرف ازکجاآمده اند؟

یک عضو جدا شده از فرقه رجوی در بخشی از افشاگری هایش تصریح کرد که ۹۵ درصد از زنان پادگان اشرف طی ۲۵ سال گذشته در اماکن عمومی و تفریحی عراق به تنهایی قدم نزده اند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، یکی از افراد جدا شده از گروهک منافقین با بیان این مطلب افزود: ۷۰ درصد از زنان منافقین مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده اند و در مجموع ۱۰ درصد از زنان سازمان که متاهل بوده اند دارای فرزند هستند.

 

وی اظهار داشت: از سال ۱۳۶۴ به بعد بچه دار شدن در تشکیلات منافقین ممنوع شده اما حاملگی های ناخواسته نیز وجود داشت و در ۲۵ سال گذشته از این مجموعه کمتر از یک درصد در عراق یا اروپا بچه دار شده اند و مابقی مربوط به قبل از سال ۱۳۶۴ شمسی است.

وی با بیان اینکه گرایش زنان به فعالیت های مدنی و مطرح شدن در زیر مجموعه فمینیسم، بازاری است که در قرن حاضر به ناحق مورد سوءاستفاده سازمان ها و احزاب سیاسی قرار می گیرد، ادامه داد: زنانی که در پادگان اشرف یا در اورسوراواز بایگانی شده اند از هر نوع آزادی اجتماعی به دور هستند زیرا این زنان در تشکیلات سازمان مجاهدین حق انتخاب همسر نداشتند و تا سال ۱۳۶۸ شمسی تشکیلات منافقین مشخص می کرد که کدام زن با کدام مرد ازدواج کند.

وی در ادامه گفت: از سال ۱۳۶۸ شمسی تاکنون حق ازدواج از زنان و مردان منافقین در عراق و سایر نقاط دنیا سلب شده و آنها حق زندگی خانوادگی و زناشویی ندارند ضمن اینکه فرزندان این افراد از آنها جدا شده و در اروپا نگهداری می شوند.

وی بیان داشت: ۲۰۰ دختر جوانی که گاها از آنها به عنوان صف مقدم تبلیغات در عکس های پادگان اشرف استفاده می شود، بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ میلادی از اروپا به پادگان اشرف اعزام شده اند و باید گفت ۹۹ درصد آنان همان فرزندان شیرخوار و کودکی بودند که از سال ۱۳۶۸ شمسی به زور از پدران و مادران خود جدا شده و به اروپا ارسال گردیدند.

این عضو جدا شده از منافقین به فضای خفقان و غیرانسانی حاکم بر اردوگاه تشکیلات منافقین اشاره کرد و گفت: زنان سازمان مجاهدین همانند دختران و زنان در جامعه جهانی که می بایست از نعمت داشتن زندگی شخصی، عشق و عاطفه برخوردار باشند، نیستند و تشکیلات منافقین از آنان دختران و زنانی جنگی و بی عاطفه تولید کرده است که با ازدواج و قوانین زناشویی که در تمامی جوامع بشری مرسوم است بیگانه اند ضمن اینکه تشکیلات منافقین حق هیچ نوع انتخابی برای زندگی شخصی خود ندارند و حق تحصیل و استفاده از دانش نوین جامعه بشری را نیز ندارند.


وی با بیان اینکه منافقین در اروپا با ژست های حقوق بشری تلاش می کنند خود را جماعتی طرفدار حقوق بشر و حقوق زنان معرفی کنند، گفت: منافقین در خارج از عراق و به طور خاص در اروپا از مساوات و آزادی زنان حرف می زنند، گروه ها و تشکل های بسیار زیادی به نام زنان ایجاد کرده و در گروه های حقوق بشری فعالیت می کنند و به نام زنان و دفاع از آزادی زنان ایران، کنفرانس و سمپوزیوم برگزار می کنند اما دریغ از آنکه خود ذره ای به آن اعتقاد و التزام عملی داشته باشند.
 
کسانی که به خود رحم نمی کنند با مردم عادی چه خواهند کرد ؟
 
فقط می توان گفت مرگ بر منافقین
 
منبع : پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات