تبلیغات

تبلیغات

مزدوران پاکستانی برای سرکوب مردم عربستانی ها

مجموعه : مجله خبری
افراد نزدیک به نایف بن عبد العزیزوزیر کشور عربستان سعودی از اقدام وی برای بکارگیری هزاران مزدور حرفه ای پاکستانی برای سرکوبی تظاهرات و اعتراض های مردمی در عربستان خبر دادند.

 گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم به نقل از " جنبش اسلامی اصلاحات " حاکیست : این اقدام درچارچوب توافق دو جانبه سری بین مقام های اسلام آباد و ریاض صورت می گیرد.

منابع پاکستانی آگاه که جنبش اسلامی اصلاحات موفق به تماس با آنها شد، گفتند که بحثها و توافقاتی در این زمینه با دولت پاکستان صورت گرفته ؛ ولی هنوز مشخص نیست که این عناصر به عربستان اعزام شده باشند.

منابع عربستانی پیش بینی می کنند که دولت این کشور در صورت شکست در سرکوب تظاهرات و فرونشاندن اعتراض های مردمی از عناصر مزدور پاکستانی برای سرکوبی تظاهرات استفاده کند.

 نگرانی از پیوستن نیروهای امنیتی به مردم و مخالفان دولت از جمله دلایل استفاده مقام های عربستان از نیروهای سرکوبگر خارجی برای ساکت کردن موج مخالفت های گسترده و رو به افزایش در این کشور است.

 منابع عربستانی اعتقاد دارند که نایف بن عبدالعزیز با بهره گیری از شگردهایی مانند دامن زدن به اختلافات طایفه ای و مذهبی تلاش می کند که به قلع و قمع مخالفان دولت بپردازد.

 درهمین حال جنبش اسلامی اصلاحات تاکید کرد که این اقدام مقام های عربستان نتایج کاملا معکوسی به دنبال خواهد داشت و موجب تعجیل دذر سقوط نظام می شود.

 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات