تبلیغات

تبلیغات

دست دادن وزیر سعودی با زنان نامحرم + تصاویر

مجموعه : مجله خبری
دست دادن وزیر سعودی  با زنان نامحرم + تصاویر

یكی از دلایل قیام های مردم منطقه تحقیر فرهنگ و اعتقادات آنها توسط پادشاهان عیاش آنها بوده است.

خبر مربوط به چند ماه قبل می باشد: در همین راستا و براى چندمین بار پیاپى شاهد دست دادن وزیر فرهنگ به عنوان یکی از مقامات ارشد حکومت عربستان با زنان نامحرم به اصطلاح محجبه در یک جشن بوده ایم. در این جشن وزیر فرهنگ با دعوت از چهره هاى سرشناس رسانه که اغلب مجریان زن برنامه هاى تلویزیونى بودند، با فشردن دست آنان، از آنها تقدیر به عمل آورد.

 

 

دست دادن وزیر سعودی با زنان نامحرم + تصاویر

 

به گزارش شیعه آنلاین، عربستان سعودی کشورى است که بنا به افراط دینى وهابیون، رانندگى، کار کردن و حضور زنان در فعالیت هاى اجتماعى در این کشور ممنوع به شمار می رود.
 
مقامات عربستانی با گرفتن ژست ایمان و تقوا، آزادی زنان را از چارچوب دینی که خداوند متعال آن را در قرآن کریم تعیین کرده نیز محدود تر می کنند اما در همین حال با رفتارهای عجیب نشان می دهند و ثابت می کنند که ایمان و تقوایی که دارند تو خالی و ظاهری است.
 
در همین راستا و براى چندمین بار پیاپى شاهد دست دادن وزیر فرهنگ به عنوان یکی از مقامات ارشد حکومت عربستان با زنان نامحرم به اصطلاح محجبه در یک جشن بوده ایم. در این جشن وزیر فرهنگ با دعوت از چهره هاى سرشناس رسانه که اغلب مجریان زن برنامه هاى تلویزیونى بودند، با فشردن دست آنان، از آنها تقدیر به عمل آورد.
 
نکته قابل توجه در این جشن این بود که یکی از زنان حاضر در آن، که یک گوینده سرشناس عربستانی است، عبای مردانه ای بر تن کرده بود که بر پشت آن یک عکس قدیمی از شاهزاده "سلطان بن عبدالعزیز آل سعود" ولیعهد عربستان سعودی چاپ شده بود.
 
 
پس کجایند اعضای مؤمن! هیئت امر به معروف و نهی از منکر وهابیت تا دست دادن این زنان نامحرم با این مردان وهابی را ببینند؟! آیا فقط بلدند که به مردم عادی فشار بیاورند و آنان را به هر بهانه ای در کوچه و بازار مورد ضرب و شتم قرار دهند؟!
 

دست دادن وزیر سعودی با زنان نامحرم + تصاویر
 
دست دادن وزیر سعودی با زنان نامحرم + تصاویر
 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات