تبلیغات

تبلیغات

پاسخ قاطع ایران به جنایات آل سعود و امارات

مجموعه : مجله خبری
پاسخ قاطع ایران به جنایات آل سعود و امارات

بولتن نیوز : روز گذشته بر اساس اطلاعات ارائه شده در اکثر سایتهای خبری کشور پادشاهی عربستان و امارات  برای جلوگیری از پیروزی انقلابیون بحرینی ، بیش از 30 هزار نظامی به بحرین گسیل داشتند تا با سرکوب انقلابیون مسلمان با قدرت نمایی حمام خون دیگری همچون لیبی در بحرین راه بیاندازد .

اما امروز افکار عمومی ملت  ایران با توجه به مظلومیت ملت مسلمان بحرین و قرابتی که این منطقه با ایران دارد و دوستی عمیق مردم ایران با انقلابیون بحرینی  منتظر پاسخ سرسختانه ایران به هجوم نیروهای عربستان سعودی و  امارات عربی متحده  به کشور بحرین است. امروز  شرایط در منطقه به وضعیتی بحرانی رسیده است و اگر ایران قاطعانه در مقابل حمله ناجوانمردانه دژخیمان سعودی و اماراتی مقابله نکند تاریخ شاهد جنایتی فجیع بدست سربازان وهابی آل سعود خواهد شد
اکنون نیروی دریایی سپاه و ارتش قدرتمند جمهوری اسلامی ایران باید ضمن حمایت از مردم مظلوم شیعه و سنی بحرین ضمن اخطار بسیار قاطعانه به این دو کشور متجاوز جلو دخالت نظامی دو کشور عربستان سعودی و امارات متحده عربی در بحرین را بگیرد.
صرفنظر از شیعه یا سنی بودن مردم بحرین این کشور بعنوان یک کشور همسایه جنوبی ایران می بایست مصون از دخالت کشورهای بیگانه باشد .

پاسخ قاطع ایران به جنایات آل سعود و امارات

امروز هنگامه  نمایش توان و اقتدار نظامی کشورمان است که با انجام عملیات شناسایی منطقه و مانورهای نظامی مانع دخالت کشورهای حاشیه خلیج فارس در امور داخلی کشور مسلمان بحرین بشوند.

قدرتنمایی دو کشور حاشیه نشین خلیج فارس اکنون مناقشه را در وضعیتی بحرانی قرار داده است و هجوم بیش از سی هزار نیروی مزدوران عربستان سعودی و امارات متحده عربی به بحرین در پی نشست دو روز گذشته رابرت گیتس با پادشاه و ولیعهد بحرین بوده است و چراغ سبز امریکائیها باعث شده که این دو کشور جسارت بخود داده  و به کشور اسلامی بحرین تجاوز نظامی کرده اند.
ما به عنوان نسلی انقلابی و جوان در ایران مقتدر هرگز تحمل این ظلم و جنایت آشکار را نخواهیم کرد و از دولت عزیز و مقتدر جمهوری اسلامی می خواهیم با تاسی به امیر المومنین علی (ع) در حمایت از مظلومان به حمایت از مظلومین بحرینی برخواسته و با این جنایت برخورد نماید و مطمئن باشد که ما جوانان ایران اسلامی با همه وجود از برخورد با دولتهای عربستان و امارات پشتیبانی خواهیم کرد و اگر لازم باشد خاک بحرین را از وجود همه نیروهای جنایتکار سعودی و اماراتی و امریکایی و هر اشغالگر دیگری پاک خواهیم کرد.

پاسخ قاطع ایران به جنایات آل سعود و امارات

پاسخ قاطع ایران به جنایات آل سعود و امارات

این دو کشور که پس از گفتگوهای رابرت گیتس وزیر دفاع امریکا به بحرین اقدام به اعزام نیرو به این کشور کرده اند بایستی جوابگوی تجاوز به خاک یک کشور مسلمان باشند و از اینکه با حمایت امریکا اقدام به این تجاوز کرده اند بایستی جوابگوی اقدامات تجاوزکارانه خود در پیشگاه وجدان بشری باشند.
مردم مظلوم بحرین که اکنون زیر چکمه های نظامیان ال سعود و امارات متحده عربی قرار گرفته اند و نیازمند کمک علمای اسلام و مردم غیور و مسلمان ایران می باشند.

پاسخ قاطع ایران به جنایات آل سعود و امارات

همچنین از همه علمای بزرگوار اسلام می خواهیم با صدور بیانیه ها و اطلاعیه ها و همچنین ترغیب مردم ایران برای حضور در تظاهرات و راهپیمایی ها و همچنین نظامیان قدرتمند ایران با انجام اقدامات نظامی بازدارنده مانع تجاوز بیشتر و وحشیانه نیروهای مزدور منطقه به مردم مسلمان بحرین بشوند.
 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات