تبلیغات

تبلیغات

احتمال برکناری فتح‌الله‌زاده از باشگاه استقلال

مجموعه : اخبار ورزشی
احتمال برکناری فتح‌الله‌زاده از باشگاه استقلال
در روزهای اخیر شایعات بسیاری مبنی بر احتمال برکناری علی فتح الله زاده از سرپرستی باشگاه استقلال به گوش می رسد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی «فردا» برکناری احتمالی سرپرست موقت باشگاه استقلال در حالی است که این تیم در هفته های گذشته نه تنها در مسابقات لیگ نتایج قابل توجهی را کسب نکرده بلکه در مسابقات آسیایی نیز همچون رقیب دیرینه خود به قعر جدول گروه دوم رسیده است.

در این بین نام افرادی چون کریم ملاحی و مهدی دادرس به عنوان گزینه های احتمالی حضور در باشگاه استقلال تهران به گوش می رسد.

جدایی آقای سرپرست از استقلال و بازگشت مجدد وی در سال های اخیر در حالی به امری عادی تبدیل شده که این برای چندمین بار است که فتح الله زاده در میانه فصل از استقلال جدا می شود.

در این بین مهدی دادرس در خصوص شایعه مدیریت وی در باشگاه استقلال به خبرنگار ما گفت: تا کنون در این باره با من صحبتی نشده اما در صورت ارائه پیشنهاد مدیریت استقلال از سوی مسئولین آن را رد نخواهم کرد.

وی دراین باره ادامه داد: اداره باشگاهی چون استقلال برای من راحت است. چراکه کار ما باشگاه داری است و استقلال و پرسپولیس تیم هستند. از همین رو با توجه به اینکه شهوت و اشتیاق تصاحب این پست را ندارم اما اگر پیشنهادی ارائه شود برای خدمت به استقلال آن را قبول خواهم کرد.

تیم فوتبال استقلال تهران هم اکنون در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور در رده سوم جدول قرار داشته و در 3 هفته اخیر فقط 3 امتیاز کسب کرده است.

این تیم در رقابت های آسیایی نیز جایگاه مناسبی ندارد. نماینده آبی پوش فوتبال کشورمان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با کسب 1 امتیاز از 2 بازی در قعر جدول گروه B قرار گرفته است.

 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات