تبلیغات

تبلیغات

اخراجی های 3 رکورد فروش

مجموعه : مجله خبری
ایسنا- سخنگوی انجمن سینماداران اعلام کرد: فیلم سینمایی اخراجی های3 تا کنون 100 میلیون تومان در تهران و 300 میلیون تومان در شهرستان فروخته است.

محمدرضا صابری، مدیر سینما آفریقا و سخنگوی انجمن سینماداران گفت: «اخراجی‌های 3» در روز دوم فروردین 75 میلیون تومان و چهارشنبه (سوم فروردین) 90 میلیون تومان در تهران فروش داشت؛ پیش‌بینی می‌شود این رقم پنجشنبه (چهارم فروردین ماه) به 100 میلیون برسد و رکورد فروش «اخراجی‌های 2» که 100 میلیون در یک روز بود شکسته شود.

وی افزود: در 15 سال اخیر برای اولین بار است که سینما آفریقا سانس فوق‌العاده در ساعت یک بامداد می‌گذارد و شب گذشته در این سانس فوق‌العاده 500 نفر در سالن تماشاگر فیلم بودند و فروش این سینما به 9 میلیون تومان رسید.

وی همچنین از فروش این فیلم در شهرستان‌ها خبر داد و گفت: «اخراجی‌های 3» تاکنون 300 میلیون تومان نیز در شهرستان‌هان فروخته است و شهرهای اصفهان و مشهد روزانه 10 میلیون تومان می‌فروشند و نکته قابل توجه سینما «وتوس» قم است که در سه روز اول افتتاحش با ظرفیت کامل برای «اخراجی‌ها» بلیت فروخته که دو میلیون و 720 هزار تومان با 240 صندلی رسیده است.

صابری افزود: 30 سینما در تهران و 70 سینما در شهرستان‌ها میزبان «اخراجی‌ها» هستند و همه کپی‌ها برای شهرستان‌ها ارسال شده تا همزمان این فیلم در تهران و همه شهرستانها نمایش داشته باشد و سینماداران متعهد شده‌اند مراقبت‌های ویژه‌ای در مورد تهدید کپی‌های غیر مجاز داشته باشند.

صابری خاطرنشان کرد:‌ این آمار فروش در حالی است که ما امسال افزایش بهای بلیط نداشته‌ایم و می‌توان گفت رکورد «اخراجی‌های 2» شکسته شده است.

 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات