تبلیغات

تبلیغات

اعلام محدودیت های ترافیکی جاده ها

مجموعه : مجله خبری
اعلام محدودیت های ترافیکی جاده ها
 
مهر: رئیس پلیس راه استانهای تهران و البرز با توجه به پایان تعطیلات رسمی نوروز در آخر هفته جاری محدودیتهای ترافیکی در مسیرهای پرتردد کرج و تهران را اعلام کرد.

سرهنگ همایون شریفی اظهار داشت: این محدودیتها با توجه به پایان تعطیلات و بازگشت مسافران نوروزی و افزایش بار ترافیکی در برخی از محورهای ارتباطی پر تردد این دو استان اعمال می شود.

وی افزود: بر این اساس روز جمعه پنجم فروردین ماه از ساعت 12تا 24 حرکت خودروها از میدان امیرکبیر کرج به سمت چالوس ممنوع بوده و از ساعت 15اتا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد در استان مازندران به سمت جنوب یکطرفه خواهد بود.

وی اظهار داشت: همچنین در محور هراز در روز جمعه هفته جاری از ساعت 13تا 23 حرکت خودروها از شمال به جنوب ( انتهای بلوار رودهن ) یکطرفه است.

شریفی گفت: در محور فیروزکوه از امروز چهارشنبه تا پایان روز جمعه پنجم فروردین ماه تردد تریلرها بجز حاملان مواد سوختی ممنوع است.

شریفی در ادامه از رانندگان خواست با توجه به تغییرات جوی ، ضمن رعایت مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس راه ، قبل از سفر از سلامت تجهیزات خودروی خود مانند لاستیک یدکی ، برف پاک کن و بخاری اطمینان حاصل کرده و در محورهای کوهستانی زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی به همراه داشته باشند. 

 
 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

بهترین مجله خبری

بیشتر بخوانید
a

تبلیغات