تبلیغات

تبلیغات

3 ایرانی در کویت به جرم جاسوسی اعدام می شوند!

مجموعه : مجله خبری
شبکه «العربیه »که توسط وهابیان عربستان اداره می شود در خبری اعلام کرده است که دادگاه جنایی کویت سه ایرانی را به جرم جاسوسی در کشور های عرب حوزه خلیج فارس ، به مرگ محکوم کرده است .

به گزارش تابناک ، پایگاه خبری« عرب نیوز» در حالی این خبر را به نقل از العربیه منتشر کرده است که  سایت های های خبری و مطبوعات کویتی مطلبی در این باره منتشر نکرده اند .

بر اساس این گزارش، خبری که در رسانه های کویتی در این باره منتشر شده ، این بوده است که چند نفر به خاطر احتمال دست داشتن در یک مساله امنیتی بازداشت شده اند . اما العربیه نه تنها مساله امنیتی را جاسوسی ایران از کشور های عربی حوزه خلیج فارس گزارش داده است ، بلکه  حکم آنان را نیز اعلام کرده است ، بدون اینکه جزئیاتی از این خبر منتشر کند .

بر این اساس ، سال گذشته نیز رسانه های کویتی اخبار دستگیری چند نفر به اتهام جاسوسی برای ایران را منتشر کردند که با تکذیب وزارت خارجه کشورمان روبرو گردید.

تلویزیون العربیه در حالی چنین خبرهای جهت داری را علیه ایران منتشر می کند که سران سعودی ، با لشگر کشی به بحرین ، مردم این کشور را که خواستار اصلاحات سیاسی در این کشور هستند را به خاک و خون کشانده اند و جامعه بین المللی نیز صرفا به دعوت عربستان به خویشتنداری اکتفا کرده است .

گفتنی است که شروع تحولات در کشور های عربی و از آنجا که حکومت های دیکتاتوری کشور های عرب ، با مساله ای به نام خواست ملت ها ناآشنا هستند و مطالبات مردمی را درک نمی کنند ، همه این نارضایتی ها را به ایران نسبت می دهند ، در حالی که طغیان ملت های عرب برای مبارزه با دیکتاتوری های موروثی است که در قرن بیست و یک ، سنتی غریب محسوب می گردد. تردیدی نیست که تلویزیون العربیه سردمداری جریان رسانه ای علیه ایران را بر عهده گرفته است و متاسفانه برخی از رسانه ها و سایت های داخلی نیز اخبار خود را به نقل از العربیه مستند می کنند.

 
منبع : عصر ایران

تبلیغات