تبلیغات

تبلیغات

پیكر رضا صفدری تشییع شد + تصاویر

مجموعه : گالری عکس روز
پیكر رضا صفدری تشییع شد  + تصاویر
پیكر رضا صفدری صبح امروز (جمعه 12 فروردین ماه ) در سكوت مدیران، مجریان، دوستان و همكارانش از مقابل مسجد بلال سیما تشییع شد.


به گزارش ایسنا، شادروان رضا صفدری كه بیشتر اقوام درجه یك خود از جمله پدر و مادرش را از دست داده بود، در حالی برای آرام گرفتن در قطعه‌ی هنرمندان به سوی بهشت زهرا تشییع شد كه فقط محسن حاجیلو، مجری و تهیه كننده پیش از قراردادن پیكرش در آمبولانس درباره‌ی وی چند لحظه سخن گفت.

پیكر رضا صفدری تشییع شد + تصاویر

او گفت: امروز رضا احتیاجی به اشك‌های ما ندارد، رضا به خنده‌های دیروز ما احتیاج داشت. رضا تنها بود، اما دل به هفتاد میلیون عاشق داشت. رضا عاشق مردم بود. او دل به سرزمین ایران داشت.

براساس این گزارش، قرارها امروز برای ساعت 9 صبح گذاشته شده بود و به مرور، دوستان، اقوام و همكاران رضا صفدری با قدمهایی آرام و چشمانی مبهوت و هنوز در شوك به سوی مسجد بلال قدم بر داشتند. هر چند هیچ یك هنوز در رفتن او مبهوت بودند ولی اشك‌هایشان ناگزیر از گریه‌ی یاران غارش بود.

در جایگاهی كه مخصوص برگزاری مراسم تشییع پیكر مرحوم رضا صفدری بود، دو عكس از عكس‌هایی گرفته شده از وی در زمان حضورش در خبرگزاری دانشجویان ایران با لبخند همیشگی‌اش قرار داشت؛ انگار كه به شركت كنندگان در مراسم تشیعش خوشامد می‌گفت؛ نوشته‌های روی عكس‌ها نیز خود حالات این مجری خوش‌صدای سیما را به خوبی عیان می كرد كه؛ «تنها صداست كه می‌ماند» و «بهاری بود و با بهاران رفت».

پیكر رضا صفدری تشییع شد + تصاویر

برای خداحافظی آخر رضا صفدری با همكاران و دوستان و حتا محل كارش كه گویی این مجموعه همه‌ی زندگیش را تشكیل می‌دادند،‌ این‌بار او را هفت بار با نوای «لااله الا الله» از روی زمین بلند كردند و از همه‌ی حاضرین برایش حلالیت طلبیدند.

در این مراسم هر چند كسی سخنرانی نكرد، اما دوستان و همكاران زیادی كه سالیان سال با وی دمخور بودند، مانند؛ محمد كاشانی، حمیدرضا خزایی، فرزاد حسنی، محمد صالح علا، رسول نجفیان، احمد توكلی، كاظم احمدزاده، هرمز شجاعی مهر، آزاده نامداری، محمدرضا حسینی، بهمن هاشمی، فرید شب‌خیز، علیرضا معینی، حسن جوهرچی، شهروز ابراهیمی، صفاریان پور، رضا رویگری، بهروز بقایی و جمشید گرگین و حتا آقای دوربین حضور داشتند و در كنار تاج گلی كه از سوی عزت‌الله ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما در كنار جایگاه تشییع قرار داشت رضا پورحسین مدیر شبكه آموزش، علی اصغر پورمحمدی مدیر شبكه 3، حسین ساری مدیر سابق شبكه قرآن و معارف و مدیر كل پویانمائی صداو سیما و افشین حسین خانی سردبیر و تهیه كننده برنامه رادیو نیز حضور داشتند.

پیكر رضا صفدری تشییع شد + تصاویر

به قول حاجیلو؛ نگذاریم رضاها تنها بمانند، رضاها عشق به مردم دارند.

پیكر رضا صفدری تشییع شد + تصاویر
 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات