تبلیغات

تبلیغات

فال روز 18 فروردین ماه 88

متولدین فروردین: در زمینه مسائل عاطفی و احساسی ، اکثر متولدین این ماه به سوی ایده هایشان پیش میروند. امروز سعی کنید معامله ای انجام ندهید ، شانس با شما یار نیست .

 

متولدین اردیبهشت: خیلی از جوان های متولد این ماه در بدست آوردن هدفها بسیار عجول هستند بطوریکه گاه در مسیر این تعجیل دچار دوباره کاری و یا تکرار و یا کندی حرکت میشوند، در هر حال این گروه باید عاقلانه و صبورانه پیش بروند، عشق برای بعضی از مجردها توام با خوشبختی و برای عده ای دردسرساز و پرهیاهوست .

 

متولدین خرداد: مردان این ماه در دوراهی گیر کرده اند که توصیه میشود با تفکر و مشاورت، راه درست را انتخاب کنند. به زودی خبر خوشی را دریافت خواهید کرد که زندگیتان را دگرگون خواهد کرد .

 

متولدین تیر: خبرهای خوشی برای هشتاد درصد از متولدین این ماه در راه است که اغبل در رابطه با کار است . شما احتیاج به مسافرت ولو کوتاه دارید ، حتما این مسافرت را مهیا سازید ، چرا که فوق العاده در روحیات شما تاثیر خواهد گذاشت .

 

متولدین مرداد: در حالیکه شانس بسیاری از متولدین مجرد برای شروع زندگی مستقل و خوب بالا ست، بعضی ها نیز ناچارند در نامزدی و یا روابط عاشقانه خود تجدید نظر کنند. امروز به کلا روز شادی برای شما خواهد بود.

 

متولدین شهریور: نامزدیها و آشناییهای تازه زندگی خیلی از متولدین این ماه را بکلی عوض خواهد کرد. به آقایون مجرد توصیه میشود که سریعا احساسات خود را به محبوب خود ابراز کنند در غیر اینصورت شانس بزرگی را از دست خواهند داد .

 

متولدین مهر: خانمهای متولد این ماه اغلب روحیه حساس و شکننده ای دارند، این عده از دروغ و دورویی آدمها خیلی زود میشکنند و آنقدر که به روابط انسانها در حد احساسی اهمیت میدهند به کمک و یاری مادی نیم نگاهی هم ندارند. ازدواج در میان جوان ترها اوج میگیرد و بسیاری از دخترخانمها شانس یافتن مرد دلخواه خود را می یابند .

 

متولدین آبان: ازدواج دوم برای آن عده که از زندگی گذشته خود ناکام بودند با دوراندیشی و تعمق اغلب ثمربخش است. تولد بچه های تازه، ناگهان زندگی بعضی زوج ها را دگرگون میسازد . در کل روز شادی را پیشرو دارید .

 

متولدین آذر: در جمع خانواده متولدین این ماه، آدمهای افسرده و غمگین دیده میشوند که باید خیلی زود آنها را به شادی و امید کشاند وگرنه فضای خانواده را افسرده و بی تحرک میسازند .

 

متولدین دی: اغلب دختر خانمهای متولد این ماه درگیر عشقی پرشور و حساس شده اند که نیاز به مطالعه بیشتری دارد. آقایون مجرد این ماه شانس زیادی برای یافتن زوج آینده خود را دارند .

 

متولدین بهمن: جوان های شاغل و یا در حال تحصیل این ماه ، مرتب به مسیر بسیار روشن و پرامیدی افتاده و آینده خوبی را دنبال میکنند . امروز زندگی اجتماعی و احساسی شما غنی است. چه بخواهید چه نخواهید، باید بدانید كه عاشق شده‌اید. قدر حرمت‌ها را بدانید و دوستان خود را از خود دور نكنید. او شما را دوست دارد.

 

متولدین اسفند: دراین زمان، قراری، جلسه ای، ملاقاتی برای شما جور خواهد شد که عقل، منطق، احساس و عشق به آینده ی خانواده ایجاب میکند که پای خود را از آن کنار بکشید. شخصیت شما به گونه ایست که به طور بالقوه، احترام و تحسین و دوستی دیگران را بر می انگیزد. ملاقاتی رخ میدهد که اگر درست و به موقع استفاده کنید. دگرگونی فوق العاده را در زندگی صاحب میشوید.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات