تبلیغات

تبلیغات

اتومبیلی با موتور قاطر + عکس

مجموعه : مجله خبری
اتومبیلی با موتور قاطر + عکس

اگر یادتان باشد قبلا چینی های عزیز برای اعتراض به خدمات پس از فروش، یک لامبورگینی را در حرکتی نمادین تبدیل به آهن پاره کردند ولی همان طور که می دانید این کار بسی جیگر می خواهد و از آن جا که به تعداد آدم ها راه هست برای رفتن به نمایندگی، یکی از تاجران شهر Shenyang چین در حرکتی ابتکاری خودروی رنج رور SUV خود را که مشکل فنی داشت با چند الاغ اجاره ای به نمایندگی فروش برد و خواستار بازگشت کل پولش شد.

این مرد که خودروی لوکسش را در سال ۲۰۱۰ به قیمت ۳۰۴,۰۰۰ دلار خریده بود شش بار برای مشکلش به خدمات پس از فروش ماشینش مراجعه کرد که دست آخر مهندسین متور ماشینش را کلا عوض کردند ولی وقتی خودرو برای بار هفتم دچار مشکل شد این تاجر تصمیم به حرکتی نمادین که البته خرجش هم کم باشد گرفت.

اما از آنجا که خدمات پس از فروش کشور چین، هرگز هم سطح کشور های اروپایی و آمریکایی نمی شود احتمالا پولی به مرد تاجر داده نخواهد شد و فقط ماشین کاملا تعمیر و فروش خودروی مذکور در چین صفر خواهد شد.

حالا فول نت هم قصد دارد حرکتی نمادین کند و واردات قاطر به کشور را در حجمی وسیع شروع کند چون اگر این خبر در ایران جدی گرفته شود قیمت قاطر در بازار از طلا که هیچ، ازخود ماشین هم بیشتر خواهد شد.

برای پذیرش نمایندگی قاطر خودرو با ما تماس بگیرید. (دروغ سیزده ما کمی دیر منتشر شد پیشاپیش معذرت می خوام)

اتومبیلی با موتور قاطر + عکس

 

منبع :» http://fullnet.ir

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات