تبلیغات

تبلیغات

فال روز دوشنبه 22 فروردین 1390

فال روز دوشنبه 22 فروردین 1390
فروردین: هرچند که این روزها نگران انتقادهایی هستید که از شما می شود، اما نیازی نیست که بخواهید خودتان را به دیگران ثابت کنید. با مواجه شدن مریخ و پلوتون در نشانه تان، شما نیز آمده می شوید که شایستگی خود را به هر نحوی که شده است نشان دهید.
شور و اشتیاق شدیدی که دارید با مقاومت روبرو شده و احساسات تان به حالت تعادل باز می گردد. حتی اگر اینطور به نظر رسید که شخصی به عمد راه رسیدن به هدف را برای شما مسدود کرده است، باید بدانید که بهتر است زیرک بوده و با تفکر موانع را پشت سر بگذارید و بدانید که برای غلبه کردن بر موانع نیازی نیست که انرژی زیادی را مصرف کنید.

 تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

اردیبهشت: چالشی که امروز دارید این است که نگرشی منفی به موضوعات پیدا کرده اید و توان مدیریت کردن این منفی بافی را ندارید اما اگر آگاهی کافی و دقیق نسبت به اتفاقاتی که رخ می دهد داشته باشید، خیلی راحت تر می توانید با این مشکل کنار بیایید.
اگر امروز با دوستی که تفکرات و نظراتی متفاوت با شما دارد، صحبت کنید، ناخودآگاه می تواند فکر و حافظه شما را به حرکت در آورد. دیگران باید بدانند که اگر به احساسات شما پاسخی ندهند، ممکن است یک کوه کوچک به یک آتشفشان فعال تبدیل شود! مراقب باشید که آرامش خود را از دست نداده و عصبانی نشوید، هر چیزی که در ذهن تان است با دیگران در میان بگذارید اما کسی را سرزنش نکنید.

 

خرداد: امروز باید کارهایی که خودتان مایل به انجام دادن آنها هستید برعهده بگیرید، چرا که اگر کارهایی که دوستان تان میخواهند را انجام داده و پیرو آنها باشید، خوشحال نخواهید بود. ممکن است این حس را بکنید که آنها به شما زور می گویند و شما نمی توانید این موضوع را درک کنید. حتی اگر درمورد رفتار آنها صحبتی نکرده و اعتراضی نکنید اما به نقطه ای خواهید رسید که درمقابل آنها، واکنش نشان می دهید. پس بهترین راه برای خارج شدن از این وضعیت ناراحت کننده این است که درمورد ترس ها و نگرانی هایی که دارید صحبت کنید تا اینکه به رفتار دوستان تان حمله و آنها سرزنش کنید.

 

تیر: پس از تلاش هایی که کردید به زودی سایه و غبار از بین می رود و شما به راحتی خواهید دید که چه اتفاقاتی درحال وقوع است. اگر چه شما چندان تمایلی برای برعهده گرفتن مسئولیت جدیدی ندارید اما شاید شخص دیگری قادر نباشد که این کار را انجام دهد.
حضور به عنوان رهبر یا پیشرو در یک مسئولیت، موضوع مهمی نیست که نتوان انجام داد اما نکته اصلی این است که منفعل بودن یا پرخاشگر بودن، هر دو می توانند اوضاع را سخت تر بکنند. و به یاد داشته باشید که اگر با عملکرد فردی مشکل دارید با خشونت صحبت کردن نمی تواند موضوعی را حل نماید.

 

مرداد: امروز با روی گشاده و انرژی برروی نیت و هدفی که دارید تمرکز می کنید و از این بابت احساس خوبی خواهید داشت. اگرچه شما فکر میکنید این کار بهترین استراتژی است اما عده ای عقیده ای برعکس شما دارند و معتقدند که شما از حقایق فرار می کنید. جالب اینست که هردوی شما می توانید حق داشته باشید اما نکته مهم این است که هرکسی می تواند برای رسیدن به هدفش تلاش کند و از ابتدا خود را یک بازنده نداند.

 

شهریور: امروز یک گفتگوی دوستانه یا یک شوخی ممکن است به یک بحث جدی تبدیل شود! چیزی که واقعا شما را ناراحت می کند این است که فردی برای رسیدن به هدفش تمام واقعیت ها و حقایق را دستکاری کند! در حقیقت شما اصلا تحمل کسی که حقایق را کتمان کرده و دروغ می گوید را ندارید.
برای اینکه مشکلی پیش نیاید،‌ بهتر است قبل از واکنش دادن کمی صبر کرده و بر عصبانیت و احساسات خود مسلط شده و سپس گفتگو را ادامه داده یا آن را به اتمام رساند.

 

مهر: هرجایی که امروز می روید، اینطور به نظر می رسد که دیگران با شما مخالف بوده و با شما مقابله می کنند و این شرایط را اصلا دوست ندارید. ابتدا وسوسه می شوید که شما نیز همین کار را در مقابل آنها انجام دهید اما بعد از آن تصمیم می گیرید که نیت خوب خود را به دیگران نشان داده و اجازه بوجود آمده مشکل را ندهید. متاسفانه ممکن است شرایط پیچیده تر و بدتر شود چرا که امکان این موضوع وجود دارد که کنترل خشم خود را از دست بدهید.

 

آبان: اگر ورزش و رژیم غذایی خود را رعایت نکرده اید، امروز می تواند روز خوبی برای کنترل کردن اشتها و شروع مجدد ورزش باشد. امروز انرژی و احساسات زیادی خواهید داشت اما بهتر است این انرژی را از طریق فعالیت های فیزیکی تخلیه کنید. هدایت کردن این انرژی مثبت با تمرین کردن در یک سالن ورزشی یا رقصیدن، می تواند شما را به حالت اعتدال بازگرداند.

 

آذر: با اینکه شما هنوز دوست دارید استراحت و تفریح کنید اما باید وظایف خود را به یادآورید. تعهداتی که شما نسبت به کارتان دارید باعث می شود که برنامه ریزی مجددی برای این هفته داشته باشید. با اینکه شما دوست دارید شرایطی برای تفریح به دست آورید اما سرزنش کردن و توقع داشتن بیش از حد از دیگران استراتژی معقولی برای رسیدن به هدف تان نمی باشد.
این وضعیت و شرایطی که در آن قرار گرفته اید در واقع یک تست برای سنجش میزان به بلوغ رسیدن شما است بنابراین شرایط فعلی را بپذیرید و مانند یک جنگجو رفتار کنید.

 

دی: اگر امروز عصبانی شده و کنترل خود را از دست دهید، در حقیقت رسیدن به آنچه را که میخواهید سخت تر کرده اید! بهتر است بردباری خود را از دست ندهید. زیرا زمانی که عصبانی هستید ممکن است که حرفی بزنید که دیگران را ناراحت کرده و زمانی که به آنها نیاز دارید تنها بمانید! بهترین کار این است که صادق باشید و چیزی که به آن فکر می کنید را بیان کنید. در عین حال رفتاری مهربان داشته باشید.

 

بهمن: امروز می تواند یک روز بسیار شلوغ باشد و این فرصت را به شما ندهد که کمی توقف کرده و به احساسات خود توجه کنید. افکار منفی همیشه بی سر و صدا در گوشه و کنار ذهن ما پنهان هستند و باید به آنها توجه کرد و هربار که به سراغ تان آمدند درموردشان صحبت کرد. اگر یک سیاست پیشگیرانه را اتخاد نکنید، ممکن است به یکباره خود را در میان یک درگیری جدی ببینید!

 

اسفند: شما شخصی هستید که وقتی در وضعیت دشواری قرار میگیرد و احساس می کند مسیرش با سختی هایی همراه است، آرامش خود را از دست نمی دهد. خوشبختانه شما این درک را پیدا کرده اید که مشکلات همیشه وجود دارند و برطرف کردن آنها خیلی راحت تر است تا اینکه بخواهید از آنها پرهیز کنید! امروز سعی کنید صادق باشید تا از حمایت های دیگران نیز بهره مند شوید.
 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات