تبلیغات

تبلیغات

قلعه نويي: بايد در قطر پيروز شويم

مجموعه : اخبار ورزشی

به گزارش خبرگزاری فارس، در این جلسه امیر قلعه نویی صحبت هایش را اینگونه آغاز كرد:قلعه نويي: بايد در قطر پيروز شويم

ابتدا باید بگویم از اینكه پس از 22 سال به قطر آمدم، خیلی خوشحالم. با تیم السد و هواداران آن خاطرات خیلی خوبی دارم و زندگی در كنار آنها برای من پر از خاطره بود. سال 1987 یكی از بهترین سال های عمر من بود، چرا كه توانستم با تیم السد به مقام قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی قطر دست یابم.

یكی از خبرنگاران قطری از سرمربی استقلال پرسید، شما به عنوان یكی از ستاره های تیم السد در سال 1987 به خاطر این محبوب هواداران قطری بودید كه در نوع بازی تان ریزه كاری و تكنیك های فردی زیبایی مشاهده می شد. آیا این خصوصیت ها را به تیم امروز استقلال هم انتقال داده اید؟ قلعه نویی در پاسخ به این خبرنگار قطری ضمن تشكر عنوان كرد: از اینكه خبرنگاران قطری هنوز هم بازی های من را به یاد دارند خیلی خوشحالم. آنهایی كه مرا می شناسند می دانند فلسفه من در فوتبال همواره كسب نتیجه به همراه بازی زیبا بوده است. همواره دوست دارم تیم هایم بازی هجومی و زیبا را جزو اهداف خود قرار دهند.

قلعه نویی در پاسخ به پرسشی كه از او درباره تفاوت های قطر 1987 با امروز پرسیدند، تأكید كرد: كشور شما بازی های آسیایی دوحه را برگزار كرده و از لحاظ ساخت و ساز و به خصوص شهرسازی پیشرفت چشمگیری داشته است. كشوری كه امروز داوطلب برگزاری جام جهانی است حتماً از تكنولوژی و امكانات مناسبی برخوردار است.

سرمربی استقلال درباره مسابقه فردا شب اظهار داشت: بیش از 5 مسابقه تیم ام صلال در لیگ قهرمانان و لیگ قطر را به دقت آنالیز كرده ایم و شناخت خوبی از این تیم داریم. ام صلال در ضد حمله تیم بسیار خطرناكی است؛ اما برای اینكه بخواهیم صدرنشین و صعود كننده باشیم باید حریف خود را در قطر شكست دهیم.

قلعه نویی با اشاره به نام برخی از بازیكنان ام صلال تأكید كرد: مدافعان كناری و هافبك های ما به خوبی باید مواظب بازیكنانی مانند ابراهیم نادیا (شماره 10) تیم ام صلال باشند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تبلیغات