تبلیغات

تبلیغات

حاج قاسم سلیمانی

ورزشکار بی احساس فرزندش را به خاطر المپیک کشت !!

مجموعه : مجله خبری
یکی از قهرمانان تیم واترپلوی بانوان استرالیا به اتهام کشتن فرزند خود در زمان برگزاری مسابقات المپیک سیدنی با هدف تمرکز بر روی این رقابت‌ها، به تحمل 18 سال زندان محکوم شد.

به گزارش مهر به نقل از ساندی تلگراف، "کلی لان" از بازیکنان مطرح تیم واترپلوی استرالیا در مسابقات المپیک سیدنی، متهم است که در زمان آماده سازی خود جهت حضور در این مسابقات و برای آنکه بتواند تمرکز بیشتری داشته باشد فرزندش را به قتل رسانده است.

بر اساس این گزارش، لان در سال 1996 باردار بود، اما این موضوع را از همسر، خانواده و همچنین هم تیمی‌های خود پنهان کرده بود تا مبادا باردار بودن وی سبب حذفش از تیم ملی واترپلو استرالیا شود.

وی پس از تولد فرزندش، این نوزاد چند روزه را به قتل رسانده تا بتواند تمرکز بیشتری بر روی مسابقات المپیک سیدنی که در سال 2000 برگزار می شد داشته باشد.

لان قتل فرزند دختر خود را انکار کرده و مدعی شده که فرزندش را پس از تولد تحویل پدر خود داده و دیگر هرگز فرزندش را ندیده اما دادگاه عالی نیو سات ولز رای به محکومیت این ورزشکار داده است.

ساندی تلگراف در ادامه می نویسد: لان که در مسابقات المکپیک سیدنی بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشت به دلیل قتل نوزاد چند روزه‌اش که بقایای این نوازد هیچگاه یافت نشد به شدت دچار افسردگی شده است.

 
 
تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز

تبلیغات