تبلیغات

تبلیغات

فال روز شنبه 3 اردیبهشت 1390

فال روز شنبه 3 اردیبهشت 1390
فروردین
امروز سوالات سختی از خودتان می پرسید اما پاسخ های آن ها بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید در دسترس هستند. مسائل را از دیدگاه جدیدی می بینید. شاید تصمیم بگیرید شروعی دوباره در کارها داشته باشید.

اردیبهشت

اطرافیان کمتر تمایل دارند مثل همیشه به شما کمک کنند و برایتان مفید باشند و سعی نکنید برای آنها چیزی را تعریف کنید. آن ها حوصله ندارند به حرف هایتان گوش کنند. تنها سعی کنید از شرایطی که ناراحتتان می کند چشم پوشی کنید.

خرداد

قدرت های شخصی زیادی دارید و می توانید با تمام تغییرات زندگی کنار بیایید، مخصوصاً تغییراتی که در رابطه با مسائل کاری هستند. جهت آرزوها و اهدافتان به طور غیر منتظره ای تغییر یافته است اما این توانایی را دارید که خودتان را با آن وفق دهید.

تیر

دیگران فکر می کنند شانس به شما روی آورده است،اما شما می دانید که این شانس را به خاطر خلاقیت و درک خودتان به شما روی آورده است.لازم است که در کارهایتان صبور باشید.

مرداد

امروزی کمی ولخرج هستید. اگر تصمیم گرفته اید که پول خود را پس انداز کنید و یا آن را تا آر این ماه نگه دارید، این امر نمی تواند خبر خوشی برایتان داشته باشد. اگر اوضاع مالی خوبی ندارید، کمی بر خودتان سخت گرفته و از رفتن به خرید خودداری کنید، چرا که زمان هایی در امروز وجود دارند که قدرت آرزو و تصمیم گیری شما به کلی از کار می افتد .

شهریور

اگر زندگی خیلی عادی شود،خسته و بی حوصله می شوید.بنابراین سعی کنید چیزهای متنوعی را انتخاب کنید.اگر لازم است کاری را انجام دهید که به دقت زیادی نیاز دارد سعی کنید در حین انجام آن به خودتان استراحت های کوتاه بدهید و اگرنه  آن قدر خسته می شوید که هر پنج دقیقه یک بار به ساعت نگاه می کنید.

مهر

امروز شما آماده اید که قمار کوچکی بکنید و خوشبختانه برنده اید.گر چه شما نباید ریسکی بکنید که قادر به پرداخت آن نیستید،پس مراقب باشید.به عبارت دیگر امروز شما از فلسفه یا عقیده ای که برای شما بسیار ارزشمند است و همواره راه صحیح به جلو را به شما نشان می دهد سود جسته و بنابراین احساس آرامش می کنید.

آبان

در چند روز آینده بیشتر از قبل به زندگی تان فکر می کنید.شما اجاز می دهید کارها پیش بروند و در حرکت به طرف جلو جرات زیادی دارید.حتی شاید افراد ترسوتر را هم مجبور کنید مانند شما رفتار کنند.

آذر

اگر بدنبال یک خانه جدید هستید حتماً همه موانع را از سر راه بر می دارید تا بهترین جا را پیدا کنید. و اگر به فکر نوسازی یا دکوراسیون جدید هستید، یک طرح کاملاً جدید به شما الهام خواهد شد. اگر هیچ کدام از این دو مورد در مورد شما حقیقت ندارد یک کتاب خوب که شما را به یک زمان یا مکان دیگر منتقل می کند بردارید و بخوانید.

دی

یک متولد برج دی(دی ماه) اگر عاقل باشد کارهای روزمره را کنار می گذارد و کمی به خودش می پردازد. شما درست در وسط دوره ای هستید که می توانید تغییرات عمیقی را در خود ایجاد کنید و نباید به فرصت ها اجازه دهید که از دستتان بروند.

بهمن

امروز ستارگان فرصتی فوق العاده به شما می دهند تا به هدفهایتان دست پیدا کنید . زیرا شخص با نفوذی به محض این که شما را ببیند از شما خوشش می آید . این جور شانسها همیشه پیش نمی آید . بنابراین عاقلانه است که از پیشنهادی که اکنون به شما می شود  حداکثر استفاده را ببرید . اگر با دوستان معاشرت می کنید سعی کنید خیلی هیجان زده نشوید و احساسات تان را کنترل کنید چون هنوز آنقدر ثروتمند نشده اید.

اسفند

بعضی مواقع ناامیدی ها کاری می کنند که در صدر علائقتان باشید. اگر شما اخیراً‌ دلخور بوده اید و اگر در جستجوی یک خانه جدید هستید اجازه ندهید اطمینان شما را از پایه بکند . این یک دعا در لباس نصیحت می تواند باشد. و ممکن است خانه جدیدتا درست سر نبش همینجا بدون نقص باشد.

 

 

تبلیغات