تصاویری از امضا گرفتن دختران از محمد رضا گلزار پورشه فوق العاده ۹۱۱ رنگی رنگیِ خوشگل! +عکسبیوگرافی حامد زمانی + تصاویر تزیین میز صبحانه برای روز مادربزرگترین ماهی صید شده در جهان توسط این زن + تصاویرپورشه طلایی سوشا مکانی دروازه بان ملی پوش فولاد +عکسﺳﻼﻡ ﻋﺸﻘﻢ ﺧﻮﺑﯽ..! عاشقانهچیستان های جالب و سرگرم کنندهتفریح و گردشگری یک روزه در طبیعت اصفهان کاریکاتورهای بامزه و خنده دار روز زنپسری که تومور مغزی او را از پایش در آوردند! + تصاویرآشنایی با درخت پر + شرایط نگهداری و عکساس ام اس ویژه روز مادرخوراکی های مفید برای پیشگیری از دیابتبوسه هیجان انگیز و خداحافظی زرافه با این مرد! + عکسهدیه جالب وزیر دفاع آذربایجان به فیروزآبادی (تصویر) بچه دار شدن دختر 12 ساله و پسر 13 ساله !! + عکسطرح ورزش صبحگاهی دانش آموزان با ضرب‌آهنگ زورخانه‌ مادری که قاتل فرزندش را پای چوبه‌دار بخشید + تصاویرتصویری دیدنی از لحظه حرکت و آخرین وداع یا تایتانیکفزایش یا کاهش قیمت مسکن بعد از فاز دوم یارانه هاپرده برداری از بزرگ ترین اطلس جهان در بریتانیا + تصاویریادمان نرود (جملات جالب برای سالمندان)این گونه از آرایشگر برای موهایی جذاب کمک بگیریدزیبایی کرم های ابریشم و مراحل تبدیل شدن به پروانه +عکسمهاجرت عجیب و دیدنی 40 میلیونی خرچنگ ها!! (+عکس) معرفی بهترین و بدترین نوشیدنی ها برای کودکان
ماشین لوکس پسر قلعه نویی + عکسزندگی بسیار عجیب و باورنکردنی این مرد با سه پا + عکس عشق مادربزرگ به نوه اش !+ عکس تنبلی های دیدنی در سرتاسر جهان (عکس) گران ترین مجلس عروسی جهان (+عکس)این مرد بهترین شغل جهان را دارد! + تصاویربد قیافه ترین بازیگران موفق + تصاویرکاریکاتورهای جالب انصراف از یارانهلذت دیدن این تصاویر جذاب را از دست ندهید ذرت مکزیکی نخورید ! ماجرای خواندنی دختر فراری که یک شب پیش یک طلبه ماند! نتیجه 40 سال آب ندادن به باغچه توسط این مرد (+عکس) اعتراض جالب یک مرد عربستانی نقص فنی اتومبیلش !+ عکس زندگی عجیب یک دختر داخل جسد خرس! + عکسزنان محافظ و بادی گارد ریاست جمهوری فسلطین! + تصاویر زنی که با کفش پاشنه بلند مردی را به قتل رساند !+ عکس آنچه کم داریم ...(+عکس) عکس های از هزار جریب با طبیعتی بهشتی روشی وحشتناک و عجیب برای تبلیغ عسل !(+عکس)شما باورتان می شود این ها کیک باشند؟ + (تصاویر)عکس های جالب و خلاقانه از یخبندان شهر ونیز !!موفقیت جراحی نوزاد عجیب 8 دست و پایی ! + عکس
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳    ساعت: ۸:۵۱
تبلیغات
www.tapcd2012.ir      www.tapcd2012.ir
جستجوی مطالب
 

ثـروت و ازدواج رابـطـه دارنـد؟

ثـروت و ازدواج رابـطـه دارنـد؟

 

تفاوت میان ثروتمندان و فقیران تنها درباره پول نیست. یک بررسی جدید نشان می دهد که آمریکایی های کم درآمد و با تحصیلات کم، با احتمال کمتری نسبت به افرادی که درآمد و تحصیلات بالا دارند، ازدواج می کنند.

 

این گرایش که در زمینه کاهش کلی میزان ازدواج در آمریکا رخ می دهد، نشان می دهد که گرچه آمریکایی های در وضعیت پایین اجتماعی و اقتصادی به همان اندازه آمریکایی های مرفه تر می خواهند ازدواج کنند، اما این گروه به پایداری مالی پیش از ازدواج کردن اولویت می د هند و به این ترتیب ممکن است هرگز نتوانند ازدواج کنند.

 

این بررسی که بر اساس داده های جمعیتی آمریکا انجام شده است،۲۰ هزار و ۶۹۱ فرد بزرگسال را شامل می شد و در مجموع این داده ها نشان دهنده دو گرایش متضاد نسبت به ازدواج بود.

 

 

▪ ازدواج؛ امری متروک یا همچنان مورد توجه؟

 

حدود ۴۰ درصد آمریکایی ها می گویند که ازدواج دیگر به امری متروک بدل شده است، نظری که نسبت به سال ۱۹۷۸ یازده درصد افزایش نشان می دهد. شمار زوج های ازدواج کرده نیز افت کرده است. در سال ۱۹۶۰، ۷۲ درصد از بزرگسالان آمریکایی ازدواج کرده بودند، اما در سال ۲۰۰۸ این رقم به ۵۲ درصد کاهش یافته است. با وجود این۶۰ درصد افراد معتقد بودند نگهداری بچه به وسیله مادر تنها برای جامعه بد است و به نظر ۶۱ درصد افراد برای پرورش مناسب بچه هم پدر و هم مادر مورد نیاز است. هنگامی که سوال شد گرایش هایی مانند همخانگی و پرورش بچه ها به وسیله زوج های ازدواج نکرده برای جامعه بد است یا نه؟ ۴۳ درصد به این سوال پاسخ بله دادند.

 

 

▪ پول و ازدواج

 

کاهش میزان ازدواج به طبقه اجتماعی ـ اقتصادی افراد بستگی داشت. در سال ۱۹۶۰ افرادی که پس از دبیرستان به کالج رفته بودند، تنها با احتمال ۴ درصد بیشتر نسبت به افرادی که تحصیلات دبیرستانی یا پایین تر داشتند، ازدواج کرده بودند. اما تا سال ۲۰۰۸ این شکاف وسیع تر شده و به ۱۶ درصد رسیده بود. تنها حدود نیمی (۴۸ درصد) از افراد بدون درجه کالج در سال ۲۰۰۸ ازدواج کرده بودند، در حالی که در فارغ التحصیلان کالج این رقم ۶۴ درصد بود. با وجود این، بررسی نشان داد که هر دوی این گروها به?طور یکسان برای ازدواج ار زش قائل اند. تفاوت بین آنها این بود که ۳۸ درصد افراد با تحصیلات پایین تر می گفتند که پایداری مالی شرط مهمی برای ازدواج است، در حالی که میان افراد تحصیل کرده در کالج تنها ۲۱ درصد این عقیده را قبول داشتند.

 

 

▪ آمریکایی ها هنوز به ازدواج خوش بین هستند

 

این بررسی هنوز نشان می داد که آمریکاییان نسبت به ازدواج خوش بین اند، به طوری که ۶۷ درصد افراد موردبررسی گفتند در مورد آینده ازدواج و خانواده خوش بین اند. آمریکایی ها هنوز خانواده را جدی می گیرند. بیش از سه چهارم آنها می گویند خانواده مهم ترین جزء زندگی آنهاست و معنای «خانواده» گسترش یافته است. برای مثال ۸۰ درصد افراد یک زوج ازدواج کرده بدون بچه را همچنان یک خانواده محسوب می کنند و ۸۶ درصد افراد در مورد یک والد تنها و یک بچه هم نظری مشابه دارند. آمریکاییان در مجموع از خانواده های شان راضی اند. سه چهارم آنها می گویند از زندگی خانوادگی شان بسیار راضی اند. ۸۵ درصد آنها می گویند خانواده فعلی شان را به همان اندازه خانواده ای که در آن بزرگ شده?اند، یا حتی بیشتر از آن، نسبت به خودشان صمیمی احساس می کنند.

منبع: LiveScience

 
تقلبی برای تازه عروس ها!
پنج ساعت شگفت انگیز از زندگی زناشویی
آقایان همسران خود را از بین جه دخترانی انتخاب می کنند؟
عاملی مهم برای موفقیت زنان در عشق و زندگی
مناسب ترین سن برای ازدواج چه سنی است؟
ازدواج و همسرداری
10 محور مهم در گفت‌وگوهای پیش از ازدواج
اهمیت دو سال اول ازدواج در دوام زندگی مشترک
قدرت و صلابت یك مرد + زیبایی یك زن
نیاز به ازدواج
بایدها و نباید ها در مورد همسر آینده تان
چگونه ارتباط عاشقانه و رمانتیک روزهای اول ازدواج را برگردانیم؟
نکاتی مهم از همسرداری موفق
چگونه واسطه ی خیر برای ازدواج باشید ؟؟؟
دخترها با پسرها اینطوری رفتار کنید ( خواندنی)
عکس : ازدواج دوقلوهای ایرانی
زندگی عاشقانه و باورنکردنی یک زوج!! (+عکس)
خبر بارداری را کی و چگونه بدهیم؟
ما همیشه درباره‌ی پول جنگ داریم
 
تعداد بازدید ۳۳۲۳ بار

ارسال به کلوب ارسال به فبس بوک ارسال به گوگل ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید

ارسال این مطلب به ایمیل دوستان :
 
جدیدترین مطالب این بخش

 

مجله خبری
فزایش یا کاهش قیمت مسکن بعد از فاز دوم یارانه هاموفقیت جراحی نوزاد عجیب 8 دست و پایی ! + عکس هشدار جدی درباره داروهای تبلیغی شبکه‌های ماهواره‌ایبا انصراف از دریافت یارانه از بیمه رایگان بهره مند شوید 3 همسایه ایران در رتبه بالاترین هزینه های نظامی در جهان بز گلپایگانی که 6 قلو زایمان کرد !+ عکس زنی که با کفش پاشنه بلند مردی را به قتل رساند !+ عکس گروگان گیری عجیب با ساتور در وسط خیابان (+ تصاویر) محرم جدیدترین سلاح ارتش جمهوری اسلامی ایران آزادی زن پرتاب کننده کفش به سمت هیلاری کلینتون (+عکس) آخرین قیمت سکه‌، طلا و ارز در بازار (+جدول) اقدام وحشیانه سعودی ها با این زن مسیحی (+عکس) اتهام به قتل کودک ۹ ماهه پاکستانی ! (+عکس) حراج نخستین ناو هواپیمابر هند (+عکس) افرادی که موفق به ثبت نام یارانه نشدن چیکار کنند ؟ دختر 15ساله عربستانی قهرمان جهاد نکاح شد!+ عکس در نظرسنجی های خلیج فارس یا خلیج ع رب ی شرکت نکنید پرسود ترین بازار در سال 2014 چیست ؟ زمان نام نویسی و درخواست یارانه جدید براساس کد ملی اولین شهردار زن محجبه تاریخ ترکیه برگزیده شد (+عکس)