تبلیغات

تبلیغات

ستاره نیستم

مجموعه : اخبار ورزشی
ستاره نیستم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اظهارات مدیر عامل این باشگاه که از بازی ضعیف ستاره های سرخپوش ابراز نارضایی کرده بود، گفت: من ستاره نیستم، شاید منظور مدیر عامل باشگاه بازیکنان دیگری بوده است.
علی کریمی در نشست خبری امروز تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار با الغرافه قطر ضمن بیان این مطلب افزود: من ستاره نیستم شاید منظور آقای انصاریفرد از بازیکنان ستاره ای که در پرسپولیس تمام قابلیت خود را به کار نمی گیرند، دیگر نفرات باشد در عین حال همیشه تلاش می کنم بهترین بازی ها را برای پرسپولیس به نمایش بگذارم.
وی در ادامه افزود: با حرف نمی شود چیزی را ثابت کرد باید در عمل توانایی های خود را نشان داد. آقای انصاریفرد در مدیریت باشگاه و من در زمین فوتبال باید در چارچوب وظایف خود عمل کنیم. ما باید کار خود را انجام دهیم و در نهایت این مردم و هواداران هستند که قضاوت می کنند چه کسی عملکرد خود را درست انجام داده و یا کمتر از ظرفیتش عمل کرده است.
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص انتخاب محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: این تصمیمی است که فدراسیون فوتبال گرفته و من به عنوان بازیکن فقط برای آقای مایلی کهن آرزوی موفقیت می کنم.
کریمی که سابقه بازی در لیگ فوتبال قطر را دارد در خصوص شناخت خود از تیم فوتبال الغرافه گفت: من فقط یک سال در لیگ قطر بازی کردم. زمانی که در تیم القطر بودم تیم الغرافه یکی از بهترین های این کشور بود و در فاصله ۳ تا ۴ هفته مانده به پایان مسابقات، قهرمان لیگ قطر شد.
وی افزود: در فصل جاری زیاد بازی های الغرافه را دنبال نکرده ام و تنها بازی این تیم مقابل الشباب عربستان و ۲۰ دقیقه از بازی آنها مقابل الشارجه را دیده ام. به عقیده من الغرافه تیم خوبی است که از بازیکنان ملی پوش قطر و مهره های خوب خارجی استفاده می کند.
کریمی در ادامه خاطر نشان کرد: فوتبال به گونه ای شده است که نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت و همه تیم ها به هم نزدیک هستند. الغرافه هم برای ما تیم قابل احترامی محسوب می شود.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در توجیه دلایل فروکش کردن میل تهاجمی این تیم پس از گلزنی در مسابقات مختلف گفت: تمام تیم های ایرانی زمانی که گل می زنند از حمله دست می کشند و رو به بازی دفاعی می آورند و کمتر میل به گلزنی دارند. ما باید این مسئله را به گونه ای برطرف کنیم تا تیم در آینده دچار مشکلی نشود. من به نوبه خود در طول بازی با بازیکنان صحبت می کنم تا روش بازی خود را تغییر ندهند و پس از گلزنی همچنان حمله کنند. در این بین مربی تیم هم باید بیشتر با بازیکنان صحبت کند و میل به گلزنی را در تیم زنده نگه دارد.
وی در ادامه افزود: همیشه سعی کرده ام بازیکن مفیدی برای پرسپولیس باشم . فردا هم نهایت تلاش خود را به کار می گیرم تا مهره ای مفید و مثمر ثمر برای این تیم باشم.
کریمی در خاتمه تصریح کرد: هواداران پرسپولیس همیشه نسبت به ما لطف داشته اند و از تیم محبوب خود حمایت کرده اند . برای جبران محبت های آنان من و دیگر بازیکنان همیشه سعی می کنیم خوب بازی کنیم ، شما باید توجه داشته باشید که فوتبال همه تیم ها به هم نزدیک شده و نتیجه مسابقات قابل پیش بینی نیست. در عین حال تلاش می کنیم فردا مقابل الغرافه یک بازی خوب و تماشاگر پسند را به نمایش گذاشته و در سال جدید محبت هواداران را بخوبی پاسخ گوییم.

تبلیغات