تبلیغات

تبلیغات

تعویض ویلا در شمال با اتومبیل

مجموعه : مجله خبری
تعویض ویلا در شمال با اتومبیل
با نگاهی کوتاه به آگهی‌های خرید و فروش ویلا در شهرهای شمالی، می‌توان به وضوح شاهد این مساله بود که ویلاها کم‌‌کم جای خود را به خودروها می‌دهند!

شاید در گذشته نه‌چندان دور اکثر فروشنده‌ها ترجیح می‌دادند که فقط مبلغی را به ازای عرضه کالا به خریداران دریافت کنند، اما مدتی است که معاوضه در بازار معاملات ملکی رونق گرفته است به خصوص در بازار خرید و فروش ویلا از معاوضه با خودرو بسیار استقبال می‌شود‌.

از سوی دیگر خریداران هم به دلیل قیمت منصفانه این دسته از ویلاها با توجه به میزان متراژ زمین و بنا و همچنین واقع شدن در منطقه خوش آب و هوا ، برای خرید یا معاوضه به سرعت وسوسه می‌شوند در حالی‌که برخی از بنگاهداران معتقدند که به ارزان بودن هر کالایی باید شک کرد‌.

توکلی، مشاور املاکی فعال در شهر نور در این باره به «دنیای اقتصاد» گفت‌: خریداران باید یقین داشته باشند که فروشنده‌هایی که ویلاهای خود را با ارزش کم به بازار عرضه می‌کنند و امتیاز مثبتی مثل پرداخت اقساطی در نظر می‌گیرند ، به قول گفتنی «ریگی در کفش دارند»‌.

وی در ادامه اظهار کرد‌: اکثر ویلاهایی که برای فروش اعلام می‌شوند توسط بومی‌های همان منطقه ساخته شده که گاهی ممکن است از مصالح استاندارد و باکیفیت و همچنین از نقشه ساخت مناسبی برخوردار نباشند و خریدار بعد از مدتی با هزینه مبلغی مجبور به بازسازی ویلا شود که اگر ویلایی گران‌تر را خریداری می‌کرد به صرفه‌تر بود.

اما یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود مشتریان سریع اقدام به خرید این دسته از ویلاها کنند، شرایط اقساطی پرداخت مبلغ خرید است در حالی که متقاضیان باید آگاه باشند که معمولا موضوعی که در آگهی ذکر می‌شود در زمان قرارداد اعمال نمی‌شود یا اینکه خریدار برداشت اشتباهی از گفته فروشنده را خواهد کرد؛ یعنی اگر فروشنده در آگهی، نحوه پرداخت به طور اقساط را عنوان کند خریدار این‌طور تصور می‌کند که شاید اقساط 12 ماهه و حتی بیشتر است در حالی که ممکن است تعداد اقساط به 6 ماه بسنده کند‌.این مشاور املاک خاطرنشان کرد‌: سند اکثر این ویلاها سند شورایی است که البته بعید به نظر می‌رسد که مالک در زمان فروش یا اجاره با مشکل روبه‌رو شود‌.

همان‌طور که گفته شد اغلب فروشنده‌ها راضی هستند که ویلای خود را با خودرو معاوضه کنند که علت این تصمیم را این بنگاهدار سریع نقد شدن خودرو اذعان کرد‌.

توکلی تاکید کرد‌: خودرو در بازار در کوتاه‌ترین زمان با 200 تا 300 هزار تومان سود یا زیان نقد خواهد شد به همین دلیل فروشنده‌ها ترجیح می‌دهند در ازای دریافت نقدینگی، خودرو دریافت کنند‌.

یک خانه ویلایی در استان گیلان، منطقه شفت با قیمت 63 میلیون تومان برای فروش پیشنهاد شده است که این ویلا از 250 متر مربع زمین و 120 مترمربع بنا برخوردار است و فروشنده اعلام کرده که در ازای دریافت مبلغ فروش حاضر به معاوضه با خودرویی با ارزش تعیین شده است‌.

علاوه براین در منطقه چمستان 580 متر زمین با 90 متر بنا به همراه باغ مرکبات به میزان 28 میلیون تومان قیمت گذاری شده است که مالک عنوان کرده که متقاضی این ویلا می‌تواند به طور اقساط یا معاوضه با خودرو، مبلغ تعیین شده را پرداخت کند‌.

از طرف دیگر 50 میلیون تومان قیمت فروش 400 متر مربع زمین و 120 متر مربع بنا درمنطقه ملکار ( نوشهر ) است که برای دریافت مبلغ اعلام شده، معاوضه با خودرو در نظر گرفته شده است‌.

تعویض ویلا در شمال با اتومبیل

 

 

 

سنگسار مدل و ملکه زیبایی توسط 3 مرد عرب + عکس
بازتاب گسترده بیانات رهبر معظم انقلاب در رسانه‌های جهان
قلب آتنا کوچولو از طپش افتاد (+عکس)
پول نفت سر سفره مردم اینجا رفت (+عکس)
معجزه‌ خنده دار بن لادن+ عکس
کپسول‌های ترک اعتیاد – بلای جان معتادان‌
عکسهایی از پادشاه جوان عراق
سخنان احمدی نژاد در حرم امام (ره)
اینترنت رایگان برای كاربران ایرانی !
مسابقه دوستانه گلف بازی دیپلمات‌ها در ایران
نامه بازیگر سمیر کبرا 11 به همسر پیمان ابدی + عکس
تجاوز وحشتناک به زن خبرنگار بحرینی !! + عکس
مرگ سوپر مدل سرشناس بخاطر مستی + عکس 

تبلیغات