تبلیغات

تبلیغات

ایران تامین کننده قطعات 12خودرو ساز اروپا

مجموعه : مجله خبری

به گزارش تکناز به نقل از واحد مرکزی خبر؛ مدیرعامل شرکت ریخته‌گری گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: شرکت‌هایی نظیر فیات، رویرو، پرآردی، او ام، آر جی، او ام آر، ایوکو و… که جزو قطعه‌سازان معتبر خودروسازان سبک و سنگین اروپا و حتی دنیا هستند ، قطعات ریخته مورد نیاز تولیدات خود را از طریق مجموعه ریخته‌گری تراکتورسازی ایران تامین می‌کنند.

پارسال بیش از 4 میلیون دلار صادرات از ریخته‌گری صورت گرفت که بخش قابل توجه آن به مقصد ایتالیا ارسال شد.

آقای شریعت‌دوست از ایتالیا به عنوان مهمترین مشتری قطعات ریخته تولید شده در مجموعه تحت مدیریت یاد کرد و افزود :کیفیت محصولات تولیدی و طراحی و تولید همزمان محصولات در ایران باعث شده است تا کشوری فعال در بخش صنعت از قلب اروپا محصولات ایران را برای واردات انتخاب کند .

وی گفت: تحویل به موقع، انجام بسیاری از تست‌ها و آزمایش‌های لازم و متداول دنیا در قطعات ریخته از جمله تست‌های ترک، نشتی، آزمایش‌های غیر مخرب کارنت و ایکس ری برای تشخیص موک‌های داخل قطعات که جزو سخت‌ترین آزمایشات در قطعات ریخته است قبل از ارسال به مشتریان بر روی تولیدات انجام می‌شود که این امر خود افزایش کیفیت و اطمینان مشتری را به دنبال دارد .

آقای شریعت دوست در مورد صادرات ریخته‌گری گفت :پارسال ارزش صادرات این مجموعه 4 میلیون دلار و حجم آن نیز بیش از 2 هزار و 500 تن بود که نزدیک به چهار برابر در مقایسه با صادرات یک میلیون دلاری مدت مشابه سال 88 که حجمی625 تنی داشت ، افزایش نشان می دهد .

مدیر عامل ریخته‌گری گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اشاره به قیمت بالاتر محصولات عرضه شده این شرکت در خارج از کشور گفت: قطعات صادرات این شرکت حداقل پنج درصد در هر کیلوگرم در بازارهای جهانی بالاتر از بازارهای داخلی عرضه می‌شود.

آقای شریعت‌دوست از افزایش 64 درصدی تولیدات پارسال ریخته‌گری در مقایسه با سال 88 خبر داد و گفت :‌ تولید بیش از 51 هزار تن انواع قطعات ریخته از جمله قطعات پیچیده داکتیل، توپی چرخ‌های خودروهای سنگین که رابطه مستقیم با ایمنی خودرو دارند، قطعه بلوک سیلندر برای انواع خودروهای تولید داخل مانند نیسان، روآ، تولید بیش از 200 هزار بلوک سیلندر خودروی 206 ،300 هزار قطعه بلوک سیلندر پراید و تامین نیاز ایران خودرو در ریخته گری به عنوان کارنامه عملکردی این مجموعه ثبت شده است.

وی در مورد برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای بخش تولید و صادرات ریخته‌گری تصریح کرد: هدفگذاری تولید ریخته‌گری برای امسال 65 هزار تن انوع قطعات ریخته است که پیش‌بینی می‌شود 6 هزار تن به ارزش 10 میلیون دلار به خارج از کشور صادر شود.

این فعال حوزه صنعت کشور متذکر شد: توانایی و قابلیت تولید بلوک سیلندر تا سقف 200 هزار دستگاه برای انوع خودروهایی که در داخل کشور تولید می‌شود در این مجموعه وجود دارد که در حال حاضر تولید 500 هزار قطعه بلوک سیلندر برای سازندگان خودوری کشور در برنامه تولید گنجانده شده است.

این مسئول به اولویت‌دار بودن تولید بلوک سیلندر انواع خودروها در این مجموعه اشاره کرد و گفت :‌ باتوجه به پیچیدگی، نیاز به تکنولوژی بالا و دسترسی نداشتن بسیاری از سازندگان قطعات ریخته در داخل و خارج به تکنولوژی ساخت این نوع قطعات، بخش عمده‌ای از تولید امسال در این شرکت به این محصول اختصاص می‌یابد.
 
سوگواری انسان‌ وار یک شامپانزه ( عکس)
رازهای ‌٣ زن بیوه اسامه بن‌ لادن
قتل 2 خواهر بخاطر اختلاف قدیمی با خانواده
مرگ دردناک ختر زیبای مدل برزیلی + عکس
باجگیری 70 میلیونی با فیلم سیاه
عجیب ترین درمان بیماری ها با نفت خام + عکس
برهنه کردن نماینده مجلس در فرودگاه سوئد + تصاویر
زورگیری از زنان و دختران با ماشین +عکس
نوه ملکه انگلیس و همسرش بچه دار شدن !!! +عکس
شکار عظیم ترین کوسه سفید جهان+عکس
اخراج زن کارمند بانک به جرم زیبایی ( گزارش تصویری )
رابطه نامشروع 3 فوتبالیست مشهور با یک دختر !!
تصویر زن بن لادن منتشر شد +عکس
وزیر ارتباطات از كاهش قیمت اینترنت خبرداد
ماجرای سیلی زدن به زن بحرینی +عکس
 

تبلیغات