تبلیغات

تبلیغات

دفاع یک خواننده زن از حزب الله لبنان + عکس

مجموعه : مجله خبری
دفاع یک خواننده زن از حزب الله لبنان + عکس
اگر چه روح اسلام با خوانندگی زنان منافات دارد و اساساً ارتباطی بین حزب الله و او وجود ندارد اما برخی جولیا پطرس را خواننده ی مقاومت می نامند.به گزارش جهان؛ در شرایط جنگ ۳۳ روزه و مقاومت جانانه حزب الله در برابر رژِیم اشغالگر صهیونیستی و در حالی که برخی سران عرب که داعیه مسلمانی و حافظان حرم بودنشان دائم در حال تبلیغ است و پنهانی در جبهه مقابل حزب الله علیه آنها می جنگیدند برخی گروههای مردمی به صورتی غیر قابل انتظار شجاعانه به دفاع از حزب الله پرداختند که جولیا پطرس مسیحی زن خواننده لبنانی یکی از آنهاست. جولیا پطرس زن خواننده ی مسیحی مشهور لبنان متولد ۱۳ آپریل ۱۹۶۸ در شهر بیروت است. پدر او اصلالتاً اهل شهر صور در جنوب لبنان است. وی راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه مذهبی مسیحی راهبات الوردیه خواند. وی اولین ترانه ی خود را (به طور رسمی) با عنوان “غابت شمس الحق” در سن ۱۷ سالگی به زبان عربی خواند و بعد از آن جولیا ترانه های بسیاری خواند که اغلب آن حماسی و وطنی بودند که با استقبال مردم در تمام کشورهای عربی روبرو شد. به طوریکه جولیاس مسیحی را بزرگترین خواننده ی حماسی لبنان می شناسند بخصوص در دهه های ۸۰ و ۹۰. جولیا در سال ۱۹۹۶ ( در سن ۲۸ سالگی ) با الیاس ابوصعب نایب رییس دانشگاه آمریکایی در دبی ازدواج کرد و هم اکنون هم در دبی زندگی می کند. وی دارای دو پسر است.جولیا پطرس تا به امروز جوایز و تقدیرات رسمی بسیاری از کشورهای مختلف همچون تونس ، اردن ، سوریه، قطر ، امارات و البته لبنان دریافت کرده است. که یکی از مهم ترین آنها مدال “ارز” است که توسط رییس جمهور لبنان به وی اهدا گردید.
 
 دفاع یک خواننده زن از حزب الله لبنان + عکس
کلیپ های جولیا پطرس در دفاع از مقاومت و حزب الله
خواننده مقاومت
اگر چه روح اسلام با خوانندگی زنان منافات دارد و اساساً ارتباطی بین حزب الله و او وجود ندارد اما برخی جولیا پطرس را خواننده ی مقاومت می نامند. بدلیل اینکه وی در شرایطی که امیدی به پیروزی حزب الله نبود چندین ترانه برای مقاومت فلسطین و لبنان خوانده است. او در سال ۲۰۰۰ بعد از آزادی جنوب لبنان توسط حزب الله در جشن این حزب شرکت کرد. پطرس در سال ۲۰۰۶ در حین جنگ و بعد از جنگ ۳۳ روزه با برگزاری کنسرت های مختلف از حزب الله و مقاومت حمایت می کرد. یکی از مشهور ترین ترانه های او ترانه ای است که در آن صحبت های سید حسن نصرالله خطاب به رزمندگان (در جنگ ۲۰۰۶)را به گونه ای شعری می خواند.  
 
 
دفاع یک خواننده زن از حزب الله لبنان + عکس
 
 
حضور پطرس در جنوب لبنان
این ترانه که با عنوان احبایی مشهور شد برای جولیا پطرس۳ میلیون دلار درآمد داشت که وی همه ی مبلغ را به خانواده شهدای لبنان در جنگ ۳۳روزه (حزب الله) و جنگ نهرالبارد(ارتش لبنان) هدیه کرد. گفتنی است بافت فرهنگی لبنان بسیار عجیب است و شرایط گوناگون و پیچیده فرهنگی به گونه ایست که در کمتر کشوری می توان مشابه آن را یافت لذا توانایی و قدرت حزب الله در جذب افکار پراکنده مردم لبنان از نمونه قدرت های ویژه حزب الله است که تحلیلگران را متحیر نموده است.
 
 
 
تجاوز به منشی به بهانه خواستگاری و ازدواج
کره زمین در آستانه انفجار جمعیتی
سعید حدادیان به قولش عمل کرد +عکس
افزایش سهم یارانه خانوارها به زودی
تصویر اجساد همراهان بن لادن در پاکستان
شروع به کار جالب ترین بانک دنیا در هند
گزینه اصلی جانشینی بن لادن را بشناسید + عکس
گفتگویی خواندنی با همسر بن لادن
صدور مجوز فعالیت برای سایت های ثبت شده در ساماندهی
اسامه بن لادن مرد، یک ریش کوتاه شد، زندگی باقیست !!!
حضور همجنس باز مشهور در ازدواج ملکه انگلیس
حضور 9 زن در خانه بن لادن هنگام کشته شدنش
لیست اجاره آپارتمان در تهران
اظهار تاسف آیت الله صافی از وضعیت حجاب
گاردین چهره بدل بن لادن را منتشر كرد +عكس
 

تبلیغات