تبلیغات

تبلیغات

عکسهایی از جشن طرفداران محسن چاوشی درآسایشگاه کهریزک

عکسهایی از جشن طرفداران محسن چاوشی درآسایشگاه کهریزک
روز جمعه 18 شهریور 1390 جمعی از طرفداران محسن چاوشی طی هماهنگی های قبلی دور هم جمع شدند و به  آسایشگاه کهریزک رفتند،و بدین ترتیب،دومین همایش این گروه بعد از برگزاری جشن تولد محسن چاوشی شکل گرفت.
همگی طبق قرار قبلی راس ساعت یک بعد از ظهر در اسایشگاه حاضر و به بازدید از عزیزان این اسایشگاه و خوش و بش با انها مشغول شدند.ضمن این که آقای بامداد یکی از نوازندگان گیتار نیز در این مراسم حاضر شدند و قطعاتی را با گیتار خود برای حضار نواختند.از جمله اهنگ "سنگ صبور" که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفت.
حضور بازیگر خوش اخلاق و مطرح سینمای کشورمون اقای"سید جواد هاشمی" از سورپرایزهای این برنامه بود که باعث خوشحالی و هیجان همگی حضار گردید.لازم به ذکر است که ایشان و پسرشان از علاقمندان به صدا و کارهای چاوشی هستند.در اخر طرفداران چاوشی به همراه ایشان ،عکسی با بنری که عکس محسن چاوشی و جهان ارا در طرفین ان بود، به یادگار انداختند.
از نکات بسیار جالب این همایش ،پی گیری چندین نفر از عزیزان در مورد حضور محسن چاوشی و اعلام علاقه به ایشان و آثارشان بود.حتی یکی از این دوستان ارزوی خود را،دیدار محسن چاوشی و صحبت با او اعلام کرد.
نیاز به ذکر نیست که بیماران این اسایشگاه تا چه اندازه از این همایش شاد شدند.و جدای از کمک های ناچیزی که از طرف دوستان به این اسایشگاه شد،این عمل یک نوع محرک و روحیه مثبتی بود برای بیماران طبق گفته های خودشان.
امیدواریم که هیچ وقت فراموش نکنیم که بنی ادم اعضای یکدیگرند و محبت و رسیدگی به هم نوع های خودمان،از وظایف تک تک ما میباشد.

تبلیغات