تبلیغات

تبلیغات

انهدام باند اغفال دختران در سیستان و بلوچستان

مجموعه : مجله خبری
انهدام باند اغفال دختران در سیستان و بلوچستان

جام جم آنلاین: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت سیستان و بلوچستان گفت: یك باند اغفال دختران در این استان منهدم شد. به گزارش فارس، مسعود حیدری اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در پی كسب اخباری در این زمینه اكیپی از ماموران مجرب و با تجربه با تشكیل پرونده، مامور رسیدگی به این موضوع شدند.

وی افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی پلیس در این زمینه و گسترش منابع اطلاعاتی، ماموران موفق به شناسایی یكی از دختران اغفال شده توسط این باند شدند. وی ادامه داد: با شناسایی این دختر و پس از اینكه وی حاضر به همكاری با ماموران شد، تحقیقات پلیسی وارد مرحله جدیدی شد. حیدری تصریح كرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با اطلاعاتی كه در پی اظهارات تكان دهنده این دختر به دست آوردند، با همكاری پلیس آگاهی موفق شدند در كمتر از 48 ساعت، تمام‌ اعضای این باند را در یك اقدام غافلگیرانه شناسایی و دستگیر كنند.

وی خاطرنشان كرد: در اعترافات تكان دهنده اعضای این باند مشخص شد این افراد با طرح دوستی با دختران و پس از اغفال آنها اقدام به تهیه فیلم و عكس‌های مبتذل و مستهجن كرده و سپس برای نیات شوم خود از آنان استفاده می‌كردند. رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه این افراد تعدادی گوشی تلفن همراه حاوی عكس‌های مبتذل و مستهجن از دختران اغفال شده كشف و با تشكیل پرونده به همراه متهمان دستگیر شده تحویل مقامات قضایی شدند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

 

تبلیغات